Středa 28. října. Je Státní Svátek

Zuno mění dres

Banky ZUNO Bank 06.06.2014 | 15:34 0 Komentářů

Online banka Zuno, jediná banka bez fyzických poboček v České republice a na Slovensku, si při příležitosti blížícího se Mistrovství světa ve fotbale připravila pro své fanoušky na Facebooku soutěž o repliky oficiálního míče mistrovství Brazuca.

Soutěž startuje dnes, 6. června a potrvá po celou dobu konání mistrovství. Fanoušci mají hned několik šancí výhru získat, protože soutěžit se bude v šesti kolech a v každém z nich bude možné vyhrát několik míčů. Pro vítězství stačí znát správnou odpověď a zároveň být nejrychlejší nebo projevit ve své odpovědi kreativitu. Při této příležitosti se nejen facebookový profil Zuno, ale i účty na Twitteru, G+ a YouTube převlékly z tradiční fialové do fotbalově zelené.

„Klienti jsou po desetiletí zvyklí, že bankovnictví je šedé, nudné a leckdy i kalné. Rádi jim každý den dokazujeme, že to tak být nemusí. Soutěž o fotbalové míče je ideální příležitostí nejen pro změnu šatníku, ale zejména pro připomenutí, že éra nových bank je v plném proudu,“ říká Pavel Šafin, Social Media Specialist v bance Zuno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.