Čtvrtek 29. července. Svátek má Marta.

Multimilionář, úspěšný spisovatel a řečník Randy Gage: „Mám rád peníze, na jejichž dosažení nemusím vynaložit mnoho úsilí“

Jestliže momentálně hledáte inspiraci, jak zdokonalit či posunout vaši kariérovou dráhu, můžete se zajít podívat na seminář Randyho Gagea, který se koná 15. září od 13 hodin 2012 v Top Hotelu Praha. Americký spisovatel, řečník a multimilionář pohovoří na akci o principech prosperity a úspěchu. Současně představí na světové premiéře svoji novou knihu „Risk je nové bezpečí,“ která vyjde v České republice dokonce o dva měsíce dříve než ve Spojených státech. Mediálním partnerem semináře je web Investujeme.cz.

V září budeš mít v Praze vzdělávací seminář. Jakým lidem bys doporučoval přijít?

Seminář je vhodný pro podnikatele, pracovníky z manažerských pozic a obecně pro kohokoli, kdo chce ve svém životě dosáhnout prosperity. Pokud se cítíte přetažení, zaseknutí na určité úrovni, tak vám tento seminář opravdu pomůže.

Jsi autorem knižních bestsellerů, které vycházejí po celém světě, Českou republiku nevyjímaje. Pracuješ momentálně na novém titulu?

Ano, připravuju knihu s názvem „Risk je nové bezpečí“. Je o tom, jak vybudovat moc v nové ekonomice. Knihu si budou moci brzy přečíst i čtenáři v České republice, kde vyjde dokonce dříve než ve Spojených státech. Na semináři v Praze knihu představím v její světové premiéře. V češtině vyšly i mé knihy Proč jste tak hloupí, nemocní & bez peněz a Jak si vybudovat MLM stroj na peníze. Je to přímočaré a nekomplikované čtení, místy i kontroverzní, ale já rád říkám věci bez obalu.

Co je podle tebe nejlepším zdrojem příjmů?

Mám rád peníze, které mi zůstanou po zaplacení všech výdajů a také příjmy, na jejichž dosažení nemusím vynaložit mnoho úsilí. Takže mám rád obchod, který umožňuje investovat finanční prostředky, zvláště pak obchody, které se zabývají informacemi a síťovým marketingem.

Co pro tebe znamená úspěch? Jak bys ho popsal?

Pro mě je úspěch o svobodě, možnosti volby a názoru. Mít hodně peněz a čas dělat věci, které obohacují můj život, mít práci, která mi dává neustále nové výzvy, trávit čas s někým, koho miluju a vytvářet něco, co tu po mně zůstane.

Co považuješ za svůj největší úspěch v obchodě?

To, že jsem absolvoval vysokou školu a hned jsem se stal multimilionářem.

Máš nějaké nesplněné cíle? Pokud ano, tak jaké?

Jen asi 10 tisíc! Mít mnohem víc lidí, které bych miloval, knih, které bych napsal, vyhrát mistrovství v softballu a ještě víc řečnit.

Jsi řečník, který je známý po celém světě. Vždy jsi chtěl být řečníkem? Kdy jsi zjistil, že jsi v tom dobrý?

Nikdy jsem to neplánoval. Každý měsíc jsem dělal informační tréning pro lidi v obchodním týmu, kde jsem pracoval. Potom se mi začali ozývat další lidé s tím, že by chtěli také přijít. Pak se na mě začaly obracet různé organizace, abych pro ně řečnil. A tak jsem do toho spadnul.

Jaké bylo tvé největší obecenstvo, před kterým jsi řečnil?

Bylo to 10 tisíc lidí.

Děkuji za rozhovor.

Tip: Vyhrajte vstupenky na seminář Randy Gage
 

2 komentáře: “Multimilionář, úspěšný spisovatel a řečník Randy Gage: „Mám rád peníze, na jejichž dosažení nemusím vynaložit mnoho úsilí“”

  1. vedator napsal:

    je to normalni hochstapler co prodava kecy delnikum, nic vic, nic min.

    • Původní kolemjdoucí napsal:

      Myslíte že dělníci na jeho semináře chodí? Mám pocit, možná se mýlím, že dělníci naslouchají jiným hlasům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.