CZK/€ 23.840 +0,48%

CZK/$ 22.126 +1,95%

CZK/£ 26.708 +0,47%

CZK/CHF 23.927 +0,76%

27. 03. 2015

0 komentářů

Subjekty:

ZAJIŠTĚNÝ FOND OPTIMO UZAMKL VÝKONNOST NA 20,56 %

 


 

Úspěšný Zajištěný fond Optimo, který nabízela Komerční pojišťovna ve spolupráci s Komerční bankou, přitom může přinést ještě vyšší zhodnocení. Díky aktivnímu řízení různorodé skladby podkladových aktiv (akcie, komodity, dluhopisy, reality, aj.) uzamkl fond již v předcházejících letech zajímavé hodnoty: 5,03 % po prvním a 11,77 % po druhém roce trvání fondu.

„O Zajištěný fond Optimo byl velký zájem, klienti do tohoto fondu vložili prostřednictvím svého pojištění Vital Invest přes 500 milionů Kč. Jsme proto velice rádi, že můžeme klientům sdělit takto pozitivní zprávu a v dnešní době nízkých úrokových sazeb připsat velmi zajímavé zhodnocení,“ uvedl Lukáš Fridrich, ředitel Marketingu a komunikace Komerční pojišťovny. 

Produkt Vital Invest je kombinací investování a životního pojištění. Klient sám určuje poměr obou jeho složek. V současné době nabízí Komerční pojišťovna ve spolupráci s Komerční bankou v rámci pojištění Vital Invest čtyři fondy s různým investičním zaměřením a rizikem.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Pavel Racocha: Důchodová reforma? Včera bylo pozdě.

Foto: KBPS Důchody v polední době poměrně výrazně rostly. I přesto se stále zřetelněji otevírají nůžky mezi příjmy v produktivním věku a důchody penzistů. Kolik časů zbývá na důchodovou reformu, proč by se se spořením na stáří mělo začít co nejdříve nebo jak penzijní společnosti hodnotí návrh na zřízení […]

Text: Milan Vodička

30. 11. 2021

Šest největších bank v ČR mělo za první čtvrtletí nižší zisk o 8 %

Foto: Shutterstock O necelou miliardu korun klesl v prvním čtvrtletí 2021 čistý zisk šesti největším bankám v České republice, a to z 10,4 na 9,6 miliardy Kč. Vyplývá to z kvartálních výsledků zveřejněných jednotlivými bankami. Ztrátu ovlivněnou důsledky pandemie covid-19 zaznamenaly pouze čtyři banky, dvě naopak svůj […]

Text: Milan Vodička

13. 05. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *