Středa 14. dubna. Svátek má Vincenc.

WI-ASS zajistí pojištění odpovědnosti z činnosti rozhodce

Pojištění 02.09.2014 | 15:07 0 Komentářů

Společnost WI-ASS ČR s.r.o., člen RENOMIA GROUP, nově nabízí pojištění profesní odpovědnosti pro rozhodce zapsané v seznamu Ministerstva spravedlnosti ČR. Díky dlouhodobému partnerství s Českou advokátní komorou se WI-ASS ČR podařilo získat do svého portfolia tento exkluzivní a na českém trhu ojedinělý pojistný produkt. (Tisková zpráva: RENOMIA)

Makléři společnosti WI-ASS ČR, člena RENOMIA GROUP, zprostředkují pojištění profesní odpovědnosti rozhodců, kteří jsou současně zapsaní v seznamech  advokátů vedených Českou advokátní komorou. Pojištění kryje povinnost rozhodce k náhradě škody nebo jiné újmy, kterou způsobí při výkonu činnosti rozhodce, jehož rozsah se řídí zákonem č. 216/1994 Sb., o rozhodčím řízení a o výkonu rozhodčích nálezů, ve znění pozdějších předpisů.

„Jsem velmi ráda, že se naší společnosti podařilo ve spolupráci s pojistitelem vytvořit tento speciální pojistný produkt a že jsme v tuto chvíli jediným a výhradním pojišťovacím makléřem, který pojištění dané profesní skupině exkluzivně u Generali Pojišťovna a.s. nabízí. Pojištění této odpovědnosti totiž není běžné získat ani u zahraničních pojišťovacích společností a pro rozhodce představuje výraznou ochranu při plnění jejich povinností. Věřím, že spolupráce mezi WI-ASS ČR a Českou advokátní komorou, díky níž se daří rozšiřovat portfolio pojistných produktů, které  reflektují na požadavky advokátů pro zajištění pojištění, bude i nadále úspěšně pokračovat,“ oceňuje Vlasta Páťalová, jednatelka WI-ASS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.