CZK/€ 24.710 -0,12%

CZK/$ 23.709 -0,49%

CZK/£ 29.056 -0,03%

CZK/CHF 23.580 -1,03%

23. 02. 2012

0 komentářů

Subjekty:

V Akci Opel 24 hodin k novému vozu levnější pojištění UNIQA

 


 

Zvýhodněné pojištění poskytne UNIQA jak k vozidlům pořizovaným za hotové, tak na finanční produkt (úvěr, leasing). Pojistné tak majitelům nových vozů zlevní o tisíce korun. Celkem bude možné využít této akční nabídky asi u 30 prodejců Opel v celé České republice. Spolupráce UNIQA a značky Opel má dlouholetou tradici. V minulém roce bylo například v UNIQA pojištěna téměř čtvrtina všech prodaných nových vozů této značky.

Více informací o akční nabídce čtěte také na www.opel-24hodin.cz

Asistenční služby UNIQA, které zákazník k pojištění získá zdarma, nabízejí maximální možný komfort jak v případě nehody, tak i defektu na silnici. Jejich součástí je i přímá likvidace škod, kdy nabouraný klient UNIQA nemusí už čekat, až škodu na jeho vozidle vyřídí viník se svou pojišťovnou, ale obrátí se rovnou na UNIQA, aby mu škodu proplatila hned a kompenzaci si vyřídila s pojišťovnou viníka sama. Jedinečná je i možnost získat v případě nepojízdnosti vlastního vozu náhradní auto na dobu až 30 dnů.

Záleží-li klientovi na maximální bezpečnosti jak posádky vozidla, tak i vozidla samotného, může nyní pořídit k novému autu také moderní produkt UNIQA SafeLine, který hlídá díky palubní jednotce s napojením na dispečink cestující po celou dobu jízdy a odstavené vozidlo 24 hodin denně. Jde o první autopojištění, které umí zachránit život. Při nárazu se aktivuje crash senzor a vysílá signál do centrály, která může posádku ihned kontaktovat telefonicky a vyslat na místo pomoc. Odcizí-li někdo vozidlo vybavené UNIQA SafeLine, je z dispečinku pomocí satelitu vyhledáno a za pomoci policie vráceno majiteli. Kromě toho lze optimalizovat výši pojistného v povinném ručení i havarijním pojištění podle ujetých kilometrů. Sváteční řidiči ušetří až 25 %.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

povinné ručení

Povinné ručení, aneb na co si dát pozor

Povinné ručení je druh pojištění, kde nepojišťujeme krytí vlastní škody. Je to zákonem dané, povinné pojištění. Tímto pojištěním kryjeme vlastní odpovědnost za napáchané škody na majetku a zdraví jiných osob, způsobené naší jízdou.

Text: redakce

17. 09. 2020


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.