Pondělí 12. dubna. Svátek má Julius.

Tým Pojištění ČSOB Leasing povede Pavel Prokš

Banky 03.03.2015 | 10:13 0 Komentářů

Na pozici jednatele společnosti ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o., nastoupil dne  2.3.2015 Ing. Pavel Prokš (39). Do vedení společnosti přichází z Allianz pojišťovny, kde se posledních 12 let podílel na rozvoji oblasti pojištění vozidel. Pavel Prokš ve funkci nahrazuje Jana Starého, který ukončil své působení ve společnosti k 31.1.2015. (Tisková zpráva: ČSOB Leasing)

„Od Pavla Prokše čekáme vysokou profesionalitu, neotřelé nápady a tah na branku. Jeho osobní přístup a hodnoty jsou pro nás zárukou, že aktivně podpoří naplňování strategie naší společnosti i celé skupiny ČSOB. Určitě se společně zaměříme na  vývoj takových produktů pojištění, které budou ve spojení s financováním další novou přidanou hodnotou pro naše zákazníky,“ uvedl Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva a obchodní ředitel společnosti ČSOB Leasing. 

Pavel Prokš v letech 1999 až 2002 již pracoval v ČSOB Leasing, a.s., jako specialista pojištění. Své zkušenosti a znalosti v oblasti neživotního pojištění následně významně prohloubil během působení v Allianz pojišťovně a.s. na pozici vedoucího oddělení podpory prodeje autopojištění a následně i jako ředitel úseku pojištění vozidel a flotil.  Zároveň vykonával pozici jednatele dceřiné společnosti Allianz Kontakt, s.r.o., kde byl zodpovědný za realizaci a nastavení smluvních vztahů s dealery vozidel v oblasti zprostředkování pojištění.

Pavel Prokš vystudoval Provozně ekonomickou fakultu ČZU v Praze. Jako manažer absolvoval řadu vzdělávacích kurzů z oblasti pojišťovnictví, mimo jiné pořádaných i Českou asociací pojišťoven. Ve volném čase se věnuje své rodině, sportu a jezdectví.

ČSOB Leasing pojišťovací makléř je stoprocentní dceřinou společností ČSOB Leasing. Zabývá se zprostředkováním všech druhů pojištění, a to zejména havarijního a strojního, pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla (tzv. povinné ručení), pojištění schopnosti splácet a dalších doplňkových pojištění k finančním produktům ČSOB Leasing. Je schopna zajistit pojištění všech předmětů financovaných ČSOB Leasing, zejména automobilů, motocyklů, strojů a zařízení, technologií a i nestandardních předmětů financování velkých pořizovacích hodnot (vagony, letadla, lodě).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.