Pondělí 14. června. Svátek má Roland.

SMS finanční poradenství je na českém trhu právě 15 let

Poradenská společnost SMS finanční poradenství a.s. dnes slaví 15 let své existence. Je tak na trhu déle, než většina jejích konkurentů z TOP10 v České republice. Za dobu své existence uzavřeli poradci SMS přes 265 tisíc smluv s více než 175 tisíci klienty. (Tisková zpráva: SMS finanční poradenství)

Poradenská společnost SMS finanční poradenství a.s. právě slaví 15 let působení na tuzemském trhu. Přesně 12. května 2001 byla totiž podepsána první smlouva s hlavičkou této společnosti o zprostředkování prvního finančního produktu. Od té doby k 30.4. 2016 poskytla SMS své služby přesně 175.600 klientům, s nimiž uzavřela 265.908 smluv. Z původně “garážové” firmy se Esemeska rozrostla na společnost patřící dnes do TOP10 největších poradenských společností v České republice.

Statutární ředitel společnosti Zbyhněv Kawulok komentuje firemní jubileum: Esemesku jsme zakládali v době, kdy ještě nebyla žádná konkurence. Založili jsme ji na čtyřech jednoduchých zásadách – svoboda, čestnost, otevřenost a pravdomluvnost. Tím, že se těmito zásadami skutečně řídíme, se asi nejvíce odlišujeme od konkurence, což je zřejmě hlavním důvodem naší dlouhodobé stability a pravidelného růstu.

K systému jakým poradci SMS pracují, dodává firemní analytik František Saidl: Učíme poradce, jak s klientem vytvořit rovnocenný partnerský vztah založený na přímočarosti a vzájemném respektu. Tomu je přizpůsobena rovněž i naše metodika tvorby finančního plánu, která vychází z analýzy potřeb a cílů klienta. Tu naši poradci provádějí s podporou našeho unikátního programu Galaxy.“ 

Jedničkou na trhu je SMS zejména v elektronickém sjednávání smluv. Více než 95% produkce je sjednávána elektronicky. Dosahuje tím nejen minimální chybovosti smluv, ale poradci zároveň mohou klientům nabídnout mnohem komplexnější poradenství, než u konkurence. Ušetřené náklady na administraci smluv navíc umožňují poradce lépe zaplatit. Díky nižší nákladovosti a menším výdajům na reklamu si SMS může dovolit finančně odměňovat poradce a manažery nejlépe na trhu. V listopadu 2015 činil průměrný výdělek poradce SMS 42 000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.