Sobota 17. dubna. Svátek má Rudolf.

Revoluční novinka Commodity+ , obchodní software, který změní vaši budoucnost!

Investice 13.04.2015 | 11:15 0 Komentářů

Na začátku byly komodity. Nyní je tu vyspělá technologie. Commodity+ přináší unikátní spojení těchto zdánlivě neslučitelných světů. Společnost World Systems Market Inc. přichází s revoluční novinkou na poli obchodování s fyzickými komoditami. Díky neustálému výzkumu a vývoji se nám podařilo vyvinout našeho nejprogresivnějšího robota – Commodity+. Tento obchodní software pro své obchodování využívá komoditního trhu, kde za vás dokáže vyhodnotit nespočet obchodních příležitostí, které by vám jinak unikly. (Tisková zpráva: Commodity+)

Na každém kroku naší cesty životem jsou spolu s námi i zdroje a suroviny – komodity. Nekonečný proces, na jehož počátku je vždy naše Země, zahrnuje stále opakující se úrodu a neúnavnou lidskou práci. Nyní máte jedinečnou možnost stát se aktivním účastníkem tohoto od pradávna sledovaného trhu a využít jej pro budování vašich snů. Obchodní software Commodity+ se stane partnerem na cestě ke komoditnímu trhu a svobodnému rozhodování. Se stále se zvyšující spotřebou lidstva roste i poptávka po surovinách, a tím roste i objem obchodovaných komodit. Jednou z hlavních výhod je „hmotná podstata“ komodit, jejich cena nikdy neklesne na nulu.

Podstatou produktu Commodity+ je automatický obchodní systém (software), který dokáže samostatně, tj. bez zásahu lidského faktoru, analyzovat vývoj na trhu, vyhledávat ziskové obchodní příležitosti a automaticky generovat pokyny k nákupu nebo prodeji s cílem maximalizovat zhodnocení majetku klientů. Na rozdíl od předešlých generací robotů však tyto příležitosti dokáže vyhledávat a obchodovat na trzích fyzických aktiv, tedy komodit. Díky zvýšení mozkové kapacity je Commodity+ 16× efektivnější, přesnější, výkonnější a schopnější. Jeho unikátní stavba mu umožnuje sledovat více trhů z více úhlů a zhodnotit tak nekonečně mnoho strategií, čehož by lidský mozek za normálních okolností nebyl schopen. Systém zajišťovacích instrumentů u robota garantuje tzv. nezáporný zisk z každého obchodu. Díky tomuto řešení dochází k tzv. „zamykání zisku“ pro klienty.

Čas – nejcennější veličina našeho života. Obchodní software Commodity+ vás o něj nepřipraví. Právě naopak, díky němu můžete už jen plánovat svoji budoucnost a osobní cíle. Software totiž pracuje zcela sám, bez zásahu člověka. 24 hodin denně, 5 dní v týdnu.

Staňte se i vy součástí největšího a nejstaršího trhu na světě a získejte roční zhodnocení svého majetku až do výše 20 %. Více informací o novém produktu najdete na www.commodity-plus.com. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.