CZK/€ 25.255 -0,10%

CZK/$ 23.195 +0,28%

CZK/£ 29.968 -0,22%

CZK/CHF 26.069 -0,33%

09. 04. 2019

0 komentářů

Subjekty:

PSČP hlásí půl milionu uživatelů Klientského portálu

 

Penzijní společnosti České pojišťovny (PSČP) v uplynulých dnech překonala další milník v digitalizaci svých služeb. Počet uživatelů Klientského portálu (www.klientskyportal.cz) překonal hranici půl milionu osob. Portál PSČP je „penzijní“ obdobou klasického internetového bankovnictví, umožňující on-line správu účtu a komunikaci klienta s penzijní společností.

Loading 

„Pokud chcete zvyšovat svoji penetraci digitálních služeb, musíte klientům co nejvíc usnadnit jejich přístup do portálu. Jednoduchost přístupu k účtu je dnes naprostou nutností. My, kromě správy smlouvy online, doplňujeme do portálu také inovativní služby. Nejvíce oblíbená služba dokáže klientům spočítat, kolik peněz budou skutečně v penzi potřebovat. Z portálu také mohou požádat o zaslání údajů, které o nich eviduje ČSSZ,“ komentuje překonání půlmilionové hranice Marcel Homolka, generální ředitel a předseda představenstva Penzijní společnosti České pojišťovny.

PSČP představila upgrade klientského portálu před necelými dvěma lety. Prostřednictvím tohoto nástroje klienti mohou nejen sledovat svoje platby a provádět změny spoření. Aplikace umožňuje stahovat důležité dokumenty jako například výpisy nebo daňová potvrzení. Klienti v ní také získají řadu tipů k vylepšení svého spoření včetně informací o státem vyplácených důchodech.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů


Související články

Digitalizace bude v příštích letech hrát v byznysu stále větší roli. Jak se připravit na velké celospolečenské změny?

Evropská unie (EU) musí  trend digitalizace zachytit a nové technologie a investice do nich nejrůznějšími cestami podporovat a nesvazovat je přílišnými regulacemi. Stejně tak je důležité podpořit investice do kybernetické bezpečnosti, která s digitalizací úzce souvisí. Shodli se na tom účastníci konference Prague Digital Council, kterou u […]

Text: Filip Kučera

06. 12. 2022

V digitalizaci jsou nejlepší španělské a kanadské banky. Česko je ze 41 zemí na 13. místě

Venku je největší globální studie o digitálním bankovnictví – Digital Banking Maturity 2022. Jak si v této sféře stojí retailové banky z 41 zemí z celého světa, včetně Česka? Zmiňovaná studie společnosti Deloitte přináší srovnání digitálních funkcionalit, šíři pokrytí zákaznických potřeb a UX aspektů ve třech klíčových kanálech.

Text: Filip Kučera

25. 11. 2022

Farmaceutický průmysl v roce 2022. Vyplatí se investice do jeho digitální transformace?

Digitální transformace, spolupráce mezi společnostmi i institucemi či řízení strategicky významných činností založené na datech – to jsou jen některé z mnoha faktorů, které zásadním způsobem ovlivňují obor zdravotní péče nejen v roce 2022. Adaptovat se na novou situaci musí vedoucí nemocnic, zdravotní personál i dodavatelé. A […]

Text: Filip Kučera

Foto: Pixabay

03. 06. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *