Čtvrtek 29. října. Svátek má Silvie.

Pojišťovna České spořitelny obsadila druhou příčku v kategorii životní pojištění v soutěži Pojišťovna roku 2013

Pojišťovna České spořitelny získala v soutěži Pojišťovna roku 2013 v kategorii životní pojištění pomyslnou stříbrnou medaili. Na stupních vítězů se objevuje pravidelně a potvrzuje tak, že patří mezi nejlepší pojišťovny na našem trhu. Toto ocenění každoročně uděluje Asociace českých pojišťovacích makléřů. 

„V minulosti jsme v této kategorii šestkrát obsadili první místo, naposledy loni. Je to až k nevíře, že se nám daří držet se na samém vrcholu tak dlouho,“ rekapituluje úspěchy Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny. „Druhá příčka je skvělý výsledek, ale pro nás bude pro příští rok také hnacím motorem. Již nyní pracujeme na mnoha produktových i procesních vylepšeních, která nás, jak pevně věřím, opět vrátí na první místo.“

Pojišťovna České spořitelny dosáhla v roce 2013 u běžně placených smluv meziročního nárůstu předepsaného pojistného o 2,75 procenta. Celkově pojišťovna předepsala 11,4 miliardy korun a svým klientům připsala vysoké zhodnocení (u běžně placeného FLEXI životního pojištění až 6,82 procenta).

Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group, na českém trhu působí od roku 1992 a patří k našim největším pojišťovnám. Nabízí klientům kvalitní produkty životního pojištění v široké síti poboček České spořitelny a u renomovaných externích partnerů. 

Cílem ankety Pojišťovna roku je posoudit kvalitu poskytovaných služeb a produktů významných pojišťoven na českém trhu. Nejlepší produkty a služby předešlého roku vyhlašuje Asociace českých pojišťovacích makléřů na základě vyhodnocení ankety, které se účastní nezávislí pojišťovací makléři z celé České republiky. Soutěž letos proběhla již počtrnácté.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.