Pátek 25. června. Svátek má Ivan.

PODNIKATELSKÁ KARTA BUSINESS WORLD UŠETŘILA KLIENTŮM KB ŠEST MILIONŮ KORUN

V únoru 2015 představila Komerční banka v segmentu podnikatelů nový typ firemní kreditní karty Kartu Business World, která kromě klasické funkce operativní finanční rezervy vrací 1 % z každé transakce na podnikatelský účet klienta. Největší úspory dosáhli držitelé za nákup pohonných hmot, kde se realizovala třetina všech plateb kartou. Celkově pak ušetřili přes šest milionů korun. Kartu Business World, kterou společnost MasterCard vyhlásila karetním produktem roku 2015, si pořídilo již více než 8 000 klientů banky.

Úspěch Karty Business World na náročném trhu firemních karet dokládá, že model money-back je atraktivní nejenom pro občany, ale i pro podnikatele. To potvrzuje i nárůst transakční aktivity držitelů karet, která za poslední rok vzrostla na dvojnásobek. Nejvyšší utracená částka při jedné platbě činila půl milionu Kč, což je standardní horní hranice pro jednu transakci Kartou Business World,“ uvedl Martin Ehrenberger, manažer Segmentového řízení Komerční banky.

V nabídce kreditních karet pro firmy a podnikatele je výhodnost Karty Business World na českém trhu zcela unikátní. Karta zároveň nabízí dostupnou a levnou formu financování, pokud je rozumně používána v rámci bezúročného období. Karta je pro všechny aktivní klienty zdarma.

Díky startovacím úvěrovým limitům ve výši 30 000 Kč mohou novou kartu získat téměř všichni podnikatelé, včetně těch začínajících, a to bez nutnosti dokládání finančních výkazů. Součástí Karty Business World je i prémiový program MasterCard Business Selection, který umožňuje získat slevy a odměny u partnerů programu, volný vstup do letištních salonků MasterCard v Praze a ve Vídni nebo asistenční služby Nonstop Alarm centra.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.