Pondělí 20. září. Svátek má Oleg.

Podnikatel David Snášel založil skupinu firem s obratem 100 milionů korun

Investice 19.03.2019 | 11:14 0 Komentářů

Skupinu Group of Node založil v druhé polovině minulého roku David Snášel, dvaatřicetiletý podnikatel z Tábora, který začal svou podnikatelskou kariéru už v 18 letech. V holdingu spojil prosperující společnosti a organizace, které meziročně navýšily společný obrat o téměř 50 procent – na 100 milionů korun. V letošním roce plánuje skupina další růst.

David Snášel ve skupině Group of Node sdružuje celkem deset společností a organizací s různým podnikatelským zaměřením. V roce 2017 společnosti dosáhly celkového obratu 50 milionů korun a v minulém roce skupina obrat zdvojnásobila. Téměř třetinovým dílem se na loňském obratu podílela společnost LED Multimedia, která provozuje síť LED obrazovek po celé České republice.

„Společnost, jejíž majoritní podíl jsem na konci minulého roku znovu získal od holdingu Agrofert, nyní provozuje celkem 24 LED obrazovek, které jsou umístěny v téměř všech krajských městech. V budoucnu chceme přidat dalších šest ploch ve větších městech České republiky, které nám v portfoliu ještě scházejí,“ uvádí David Snášel, majitel holdingu Group of Node.

Vedle již zmíněné LED Multimedia sdružuje skupina Group of Node dalších devět firem: produkční společnost Mafia Records, realitní firmu Daily Reality, East Trade Company, která buduje obchodní spolupráci mezi Evropou a Blízkým a Středním východem, dále Swiss Energo působící v oblasti energetiky, poradenskou firmu Black Consulting, firmu HelliT zabývající se informačními technologiemi a společnost Agribiotech, která vyrábí organická hnojiva.

Jako partnerské projekty ke skupině Group of Node patří Evropsko-Ázerbájdžánská obchodní komora, která podporuje vztahy a rozvíjí spolupráci mezi ázerbájdžánskými a českými institucemi a podnikateli, a nezisková organizace Eximie. Ta pomáhá mimořádně hudebně nadaným žákům a studentům se zaměřením na klasickou hudbu rozvíjet jejich talent.

David Snášel je podnikatel pocházející z jihočeského Tábora. S podnikáním začal již v 18 letech, kdy se při snaze vydělat na výrobě oblečení z konopí dostal do dluhů. Z těch mu pomohlo vlastní úsilí, založení společnosti Mafia Records a pořádání hiphopových koncertů včetně turné pro známého rapera Rytmuse. V následujících letech David Snášel založil další prosperující společnosti a v polovině roku 2018 je zaštítil skupinou Group of Node.

Tisková zpráva Group of Node

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.