Úterý 30. listopadu. Svátek má Ondřej.

Počet lidí s půjčkou na Zonky dosáhl 50 000

Půjčky Zonky 25.11.2019 | 12:29 1 Komentář

Celkový počet lidí, kteří si vzali půjčku na Zonky, překonal hranici 50 000. Zonky roste také v dalších ukazatelích. Objem půjček se blíží hranici 9,5 miliardy korun a jejich počet zaznamenal v říjnu téměř 50% meziroční nárůst. Řada lidí si na Zonky půjčuje opakovaně. Průměrná výše půjčené částky je 145 000 korun. Lidé si nejvíce půjčují na refinancování půjček, rekonstrukci či vybavení domácnosti a koupi automobilu.

„Zonky roste ve všech klíčových ukazatelích. V počtu i objemu nových úvěrů jsme dnes dokonce větší než některé banky. Zvyšuje se také náš podíl na trhu spotřebitelských úvěrů, aktuálně jsme na 4,26 %. Naším cílem je navýšit tento podíl do dvou let na 10 %,“ říká generální ředitel Zonky Pavel Novák.

Zonky je pro zájemce o půjčku jednou z prvních možností díky rychlému a jednoduchému vyřízení půjčky a individuálnímu přístupu. Svým klientům posílá peníze už do 5 minut po podepsání smlouvy. Půjčku díky tomu lidé i podle průzkumu IPSOS vyřídí rychleji než v bance, kde celý proces vyřízení půjčky trvá průměrně téměř 6 dní, zatímco na Zonky mají zákazníci vše vyřízeno v průměru během jednoho dne.

Jeden komentář: “Počet lidí s půjčkou na Zonky dosáhl 50 000”

  1. Stela Valentová napsal:

    Když tady čtu o Zonky – přišla mi mailem nabídka Rentiéra, jsem u nich drobnější investor. Má někdo zkušenost? Stojí to za to? Díky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.