Pátek 23. října. Svátek má Teodor.

Platební technologie společnosti MasterCard opět bodovaly v prestižní soutěži Zlatá koruna

Banky MasterCard 12.06.2014 | 12:39 0 Komentářů

V kategorii Platební karty získala společnost stejně jako v loňském roce všechna tři medailová umístění

Platební produkty společnosti MasterCard byly opětovně oceněny v rámci soutěže Zlatá koruna. I letos zabodovaly v kategorii Platební karty, kde již po druhé v řadě získaly zlaté, stříbrné i bronzové ocenění. Úspěch sklidil také produkt Platební karta v mobilu, který byl oceněn jako nejlepší Novinka roku. 

Letošního ročníku prestižní soutěže Zlatá koruna se zúčastnilo 205 finančních produktů od 67 finančních společností v 16 kategoriích. V rámci kategorie Platební karty byly jednoznačně nejúspěšnější produkty společnosti MasterCard, která je již dlouhodobě jedničkou na trhu v inteligentních, pohodlných a bezpečných platbách. První místo získala Bezkontaktní platební nálepka společnosti GE Money Bank, na druhé příčce se umístila Bezkontaktní karta Equa bank a třetí místo obsadila EASY karta od Raiffeisenbank.

Ani technologické novinky nezůstaly bez povšimnutí. Novinkou roku se stala Platební karta MasterCard v mobilu (NFC) od GE Money Bank. Tato novinka tak obstála v konkurenci 47 dalších produktů.

„Platební karta MasterCard v mobilu razí zcela průlomový způsob transakcí, který propojuje svět mobilních telefonů se světem platebních technologií. Funkce bezkontaktní platební karty je nainstalována přímo na SIM kartu do mobilního telefonu. Platební karta v mobilu od GE Money Bank je vydávána jako debetní platební karta MasterCard Standard k běžnému účtu,“ vysvětluje funkci novinky Richard Walitza, ředitel rozvoje mobilních plateb a inovací MasterCard.

Úspěchy platebních inovací v soutěži Zlatá koruna hodnotí i tiskový mluvčí GE Money Bank Pavel Zúbek: „Velmi si vážíme ocenění, která jsme získali od odborné poroty i od našich klientů. Naše moderní platební metody zařadila odborná porota na nejvyšší příčku už druhým rokem. To jen potvrzuje pozici GE Money Bank jako lídra inovací na českém trhu.“

Soutěž hodnotilo více než tři sta odborníků, kteří tvoří Finanční akademii, porotu Zlaté koruny. Právě díky nim si Zlatá koruna vybudovala své renomé, jelikož stejně početný sbor odborníků nemá v České republice obdoby.

„Těší nás, že naše produkty jsou v této významné soutěži opakovaně oceňovány. To je pro nás totiž znamení, že se platební inovace, které pro české zákazníky přinášíme, těší oblibě a mají smysl,“ komentuje výsledky soutěže Miroslav Lukeš, generální ředitel společnosti MasterCard a dodává: „Jedná se o ocenění ochoty a odvahy přinášet nové věci a lepší produkty pro zákazníky, proto za celý tým MasterCard také velmi děkuji vítězům GE Money Bank, Equa bank a Raiffeisenbank.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.