CZK/€ 25.425 -0,14%

CZK/$ 23.531 -0,41%

CZK/£ 29.689 -0,34%

CZK/CHF 26.703 -0,46%

11. 06. 2014

0 komentářů

Subjekty:

Penzijní společnost České pojišťovny opět uspěla v soutěži Zlatá koruna

 


 

Úspěch v soutěži Zlatá koruna je pro nás potvrzením skutečnosti, že naše nabídka a servis jsou odbornou veřejností respektovány. Jsme největší penzijní společnost, snažíme se trh kultivovat a přinášet na něj nové poznatky a zlepšení,“ říká Martin Pšaidl, ředitel pro obchod a marketing PSČP. 

Penzijní společnost ČP ve všech fondech druhého i třetího pilíře nyní eviduje více než 1,3 milionu klientů, z toho více než čtvrt milionu přispívá na penzi také zaměstnavatel. V Transformovaném fondu za loňský rok připsal zhodnocení 2,1 % p.a. Celkový objem aktiv spravovaných PSČP vloni překročil hranici 80 miliard Kč. 

Zlatá koruna je soutěž, v níž se od roku 2003 hodnotí finanční produkty na českém trhu. Produkty jsou rozděleny do 15 kategorií a zahrnují veškeré produkty z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a ostatních finančních služeb, které jsou určeny tzv. retailovým zákazníkům. Kromě odborníků sdružených ve Finanční akademii hodnotí v soutěži Zlatá koruna v samostatné anketě finanční produkty také široká veřejnost.

Penzijní společnost České pojišťovny je svým klientům stabilním partnerem již dvacet let a patří mezi často oceňované finanční instituce na českém trhu. Na stupně vítězů si její zástupci pravidelně chodí pro ceny v soutěžích Banka roku, Zlatý měšec a Czech TOP 100. 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Vyhlášení výsledků soutěže o volné vstupenky na seminář multimilionáře Randy Gage

Do České republiky zavítá americký multimilionář, spisovatel a řečník Randy Gage, který 15. září 2012 od 13 hodin vystoupí na semináři v Top Hotelu Praha. Odborný server jakožto mediální partner semináře uspořádal ve dnech 1. až 15. srpna 2012 soutěž o volné vstupenky. Dnes oznamujeme vítěze slosování ze správných odpovědí na soutěžní otázku.

Text: Redakce

24. 08. 2012

Multimilionář, úspěšný spisovatel a řečník Randy Gage: „Mám rád peníze, na jejichž dosažení nemusím vynaložit mnoho úsilí“

Jestliže momentálně hledáte inspiraci, jak zdokonalit či posunout vaši kariérovou dráhu, můžete se zajít podívat na seminář Randyho Gagea, který se koná 15. září od 13 hodin 2012 v Top Hotelu Praha. Americký spisovatel, řečník a multimilionář pohovoří na akci o principech prosperity a úspěchu. Současně představí na světové premiéře svoji novou knihu „Risk je nové bezpečí,“ která vyjde v České republice dokonce o dva měsíce dříve než ve Spojených státech. Mediálním partnerem semináře je web Investujeme.cz.

Text: Tomáš Blažo

10. 08. 2012


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *