CZK/€ 24.660 -0,14%

CZK/$ 23.320 -0,63%

CZK/£ 29.075 -0,24%

CZK/CHF 23.987 -0,30%

03. 02. 2022

0 komentářů

Nový produkt Garde 6.0 pojišťovny MetLife sbírá ocenění v kategorii nejlepších rizikových pojištění života roku 2021

 

Pojištění Garde 6.0 bylo oceněno 11. ročníkem soutěže portálu Finparáda.cz v konkurenci těch nejlepších produktů z nabídky bank, stavebních spořitelen, pojišťoven a penzijních společností roku 2021. Produkt poskytuje širokou škálu připojištění včetně onkologických onemocnění, problémů s otěhotněním nebo výhod pro děti. S výběrem a sjednáním nadále poradí nezávislí pojišťovací agenti. 

Produkt Garde 6.0 poskytuje širokou nabídku 31 připojištění s možností libovolné kombinace pevných a klesajících pojistných částek, denních dávek a penzí. Pojištění v rámci programu MetLife Fair odměňuje klienty za zdravý životní styl a méně riziková zaměstnání, a to slevou na pojistném ve výši až 37 %. Asistenční služby pro děti jsou v rámci pojištění poskytovány zdarma, přičemž o prázdninách se pro děti uplatňuje dvojnásobné pojistné plnění. V rámci produktu Garde 6.0 je možné sjednat speciální úvěrovou asistenci se slevou až 30 %.

Produkt spustila pojišťovna MetLife v listopadu minulého roku. Rozšířila tak oblíbenou řadu Garde o několik významných novinek a bonusů. Připojištění zahrnují široké spektrum závažných mužských či ženských onemocnění zaměřující se na onkologická onemocnění reprodukční soustavy, či připojištění horních končetin, které je určené zejména lidem, pro něž zranění rukou může znamenat zásadní komplikaci při výkonu jejich povolání, tedy např. pro hudebníky, ilustrátory, chirurgy atd.

Zájem o nové Garde je veliký. Oceňují ho jak odborníci a profesionálové, kteří velmi dobře znají souvislost mezi potřebou klienta a nutností zajistit jeho příjmy a fungování v běžném životě při nenadálých situacích, tak právě klienti. Rodiče pak vítají převážně bonusy, které se vyplácí v případě úrazu během státem schválených prázdnin,“ doplňuje Miroslav Pechr, ředitel externí distribuce.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Pojištění a válka: co by se plnilo a co ne?

Není tajemstvím, že pojišťovny uplatňují výluky. Tedy, v pojistných podmínkách vyjmenovávají situace, při kterých by bylo plnění pojišťovny zamítnuto. Má se za to, že mezi takové výluky patří i různé extrémní situace jako jsou škody vzniklé následkem válek, vzpoury, povstání, stávek, terorismu, […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

29. 04. 2022

Podpojištění nemovitosti a jeho nástrahy

Optimisté odhadují, že ze všech majetkových smluv je jich v pojišťovnictví polovina podpojištěná. Pesimisté pak k tomu dodávají, že podpojištěných je kolem 80 procent smluv. S tím, jak se v poslední době zvyšovaly ceny stavebního materiálu, nabývá téma podpojištění další rozměr. Na […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

26. 04. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.