Sobota 24. července. Svátek má Kristýna.

Nový balíček Bezstarostná jízda k cestovnímu pojištění nabízí Pojišťovna VZP, a. s.

Pojištění 31.05.2018 | 09:20 0 Komentářů

S unikátní novinkou na začátku sezóny prázdnin a dovolených přichází Pojišťovna VZP, a. s. (PVZP). Jde o balíček připojištění Bezstarostná jízda k cestovnímu pojištění určený motoristům, kteří jezdí na dovolenou do zahraničí vlastním vozem.

Nový balíček Bezstarostná jízda v případě poruchy automobilu na cestách zajistí zdarma dopravu posádky i vozu samotného zpět domů do Česka. „Klient si pak nechá auto opravit u svého automechanika, se kterým se zná, což je pro mnoho lidí důležité. Navíc takové řešení znamená nemalou finanční úsporu,“ říká Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva PVZP.

Běžné cestovní pojištění sice také zahrnuje řešení poruchy automobilu na cestách, pro klienty ale představuje mnohem menší komfort a vyšší náklady – v případě poruchy pojišťovna obvykle zajistí nocleh a odtah do nejbližšího servisu, případně náhradní vůz pro sjednaný počet kilometrů. „Pokud s náhradním autem ujedete víc, nebo dojedete až domů, další kilometry musíte doplatit – a pokud vaše auto opravovali v cizině, musíte se pro něj vrátit do zahraničního servisu na vlastní náklady,“ vysvětluje místopředsedkyně představenstva.

Cestovní pojištění Bezstarostná jízda vyjde na týden pobytu v rámci celé EU a ostatních kontinentálních zemích na pouhých 126 korun. Oproti běžnému cestovnímu pojištění tak v případě poruchy auta znamená pro pojištěného úsporu v řádech desítek tisíc korun.

Bezstarostnou jízdu je možné sjednat od 1. 6. 2018 na obchodních místech Pojišťovny VZP, a. s., na kterékoli pobočce VZP a také online www.bezstarostnajizda.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.