Úterý 11. května. Svátek má Svatava.

Novinky na trhu: Volkswagen, Audi a SEAT Pojištění nabízí unikátní pojistnou ochranu

Investice 20.01.2016 | 13:54 0 Komentářů

Volkswagen Financial Services vyvinul s předními pojišťovnami na trhu tři nové pojistné produkty pro své partnerské koncernové značky Volkswagen osobní vozy, Volkswagen užitkové vozy, Audi a SEAT. Zahrnují povinné ručení, komplexní havarijní pojištění a další doplňkové pojištění včetně pojištění všech skel automobilu či pořizovací ceny vozu – GAP. Zároveň nabízí nejrychlejší bonus na trhu. Naprostou novinkou je krytí hodnoty speciálního příslušenství v rámci havarijního pojištění. Značkové pojištění není určeno pouze na nové vozy, ale i pro automobily do pěti let stáří. Předností je koncept Domovského servisu, který umožňuje výhodné řešení pojistné události v síti autorizovaných servisů značek Volkswagen osobní vozy, Volkswagen užitkové vozy, Audi a SEAT s využitím originálních dílů. Zákazníci si mohou nové pojistné produkty sjednat v rámci značkových financování Volkswagen, Audi či SEAT Financial Services u obchodníků uvedených značek již od 20. ledna.

Pojistné produkty Volkswagen, Audi a SEAT Pojištění významně rozšiřují naše portfolio nabízených služeb. Jedná se o naprostou novinku na trhu v podobě komplexního pojištění, které našim klientům nabízí stoprocentní komfort v případě řešení neočekávaných událostí,“ říká Joachim Ewald, jednatel společnosti Volkswagen Financial Services a dodává: „Díky značkovému pojistného produktu získají klienti profesionální pomoc. Zároveň mají záruku, že veškeré opravy proběhnou v cenách nových originálních dílů. Jednoduše 100% pojištění se 100% péčí a jistotou. “

Bezplatné zapůjčení vozu až na 60 dní

Pojistné produkty obsahují i pojištění všech skel a další doplňková pojištění. Klienti mohou čerpat výhody také díky konceptu Domovského servisu. Ten si zákazník určí při uzavření smlouvy. V případě pojistné události v něm provedou opravu. Může se jednat o prodejce, u něhož byl vůz zakoupen, nebo o jiný autorizovaný servis značky po celé České republice. V případě nehody má pak klient nárok na odtah do Domovského servisu zdarma. Při odcizení vozu je klientovi garantováno bezplatné zapůjčení vozidla až na 60 dnů, u opravy vozu až na 20 dní. Součástí všech tří pojistných produktů je i atraktivní bonusový systém, který je postaven na principu zrychleného bonusu za bezeškodný průběh klienta. Při 60 měsíční bezeškodní historii je sleva 50 %.

Jsme rádi, že ve spolupráci s Volkswagen Financial Services na trh uvádíme výhodné značkové produkty. Klientům zajišťují vysokou pojistnou ochranu, jež je v souladu s jejich aktuálními potřebami. Za největší výhody považuji atraktivní bonusový systém za bezeškodný průběh a pojištění vybraných rizik, které nás odlišují od běžných nabídek pojištění,“ říká Vratislav Strašil, generální ředitel Porsche Česká republika.

Klienti mají možnost volit mezi dvěma variantami

U Volkswagen Pojištění mají klienti na výběr mezi variantou TOP a BASIC, u Audi Pojištění jsou v nabídce také dva zafixované balíčky – PLATINUM a GOLD, u SEAT Pojištění je možné volit MAXI nebo MINI balíček. Pojištění zahrnuje pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení) s limity 50 nebo 100 milionů korun dle zvoleného balíčku. Součástí je také havarijní pojištění ve variantě All Risk, které zahrnuje krytí v případě havárie, odcizení, vandalismu, živlu, poškození vozidla zvířetem. Pojistná ochrana se vztahuje i na hodnotu speciálního příslušenství, jako je prodloužená záruka či předplacený servis (pro případ odcizení vozidla nebo totální školy).

V případě likvidace škody v Domovském servisu má klient nižší spoluúčast. Může si ji navolit od 10 % až po 1 %. Balíček TOP, PLATINUM a MAXI navíc mimo jiné zahrnují i pojištění GAP zajištující pojistné krytí, které chrání před finanční ztrátou způsobenou poklesem hodnoty vozidla v čase, a to včetně náhrady spoluúčasti z havarijního pojištění. Zákazníkovi je tedy v případě odcizení vozidla či totální škody vyplacen rozdíl mezi pořizovací a obvyklou cenou vozidla.

100% Pojištění​

100% Péče​

100% Jistota​

​Nejrychlejší bonus na trhu

Nonstop asistenční služby​

Pojištění závažných následků zranění celé posádky s rentou

​Pojištění živlu, poškození zvířetem a střetu se zvířetem nebo zvěří, a to bez uplatnění spoluúčasti při škodě do 100 000 Kč

Náhradní vůz až na 60 dní​

Odtah do Domovského servisu zdarma​

Pojištění poklesu hodnoty vozu v čase GAP​

Úspora času při řešení pojistné události​

Garance neměnnosti výše pojistného po celou dobu trvání​ smlouvy

​Pojištění vybraných rizik bez spoluúčasti

​Výhodný koncept Domovského servisu​

​Minimalizace dopadu škodné události na klienta

Zdroj: Tisková zpráva Volkswagen Financial Services

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.