Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

Na zahraničních cestách se přihodí různé situace – Příběhy klientů ERV Evropské pojišťovny

Pojištění 29.12.2014 | 09:43 0 Komentářů

Co vtipného se přihodilo klientům ERV v roce 2014 (Tisková zpráva: Evropská pojišťovna)

Klientka v Thajsku hladila opici, jenže ta byla zablešená a klientka musela s mnoha blešími kousnutími k lékaři. 

Mladý pár si chtěl ve Švédsku pohladit divokého soba, jenže ten neměl právě vánoční náladu a 27leté klientce pokousal ruku.

Čtyřicetiletý tatínek neodhadl hloubku dětského bazénu, když svým dětem předváděl, jak skákat šipku. Po úderu do hlavy ho museli synové sami vylovit, aby se neutopil.

Tři kamarádi zapalovali prskavky, přičemž podpálili i vánoční stromeček v rakouském hotelu. Náklady za zničený strom a malování společenské místnosti se vyšplhaly na 1.900 Eur.

Klient se po večeři v hotelové restauraci snažil dostat do svého pokoje, ale bohužel si spletl patro. Když několikrát bouchal a kopal do dveří cizího pokoje, otevřel mu muž v županu a uštědřil mu ránu pěstí. Klient skončil s krevním otokem pod okem v péči lékaře.

Klientce při koupání v bazénu spadl z ruky zlatý náramek a zapadl do odtokové štěrbiny. Manžel se ho snažil zachránit, ale zaklínila se mu tam ruka. Obsluha musela vypnout filtraci a muže ošetřil hotelový lékař. Náramek zachránil.

Pětatřicetiletý muž vysadil ve Švýcarsku na nádraží z vlaku svou rodinu. Vlak se ovšem okamžitě rozjel i se všemi jejich zavazadly

Na co ani cestovní pojištění nestačí

Klient řešil své obavy z létání několika panáky na letišti, jenže to přehnal a usnul, díky čemuž mu uletělo letadlo.

Zaměstnanec hotelu se dožadoval odškodnění od našeho klienta, protože ho spolu s kamarády hodil do bazénu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.