Čtvrtek 23. září. Svátek má Berta.

MetLife startuje speciální pojišťovací akci

Pojištění 13.09.2021 | 10:14 0 Komentářů

Pojišťovna MetLife připravila na podzim speciální akci pro nové klienty. V případě uzavření pojistné smlouvy obsahující úrazové nebo životní pojištění mezi 1. zářím 2021 a 31. lednem 2022 získá klient oproti standardním podmínkám nárok na 20% navýšení pojistného plnění pojištění Závažných onemocnění, Trvalých následků úrazu či Invalidity.

Letos na jaře pojišťovna MetLife spustila nový produkt s názvem OneLife, který kombinuje výhody předchozích produktů a přidává nové. Klienti, kteří o něj projeví zájem, mohou v rámci podzimní akce získat zdarma možnost 20% navýšení pojistného plnění v případě, že dojde k pojistné události v souladu s pojistnými podmínkami. Například v případě že si klient sjedná připojištění Závažného onemocnění ve výši 3 000 000 Kč, bude mít díky příslibu navýšení nárok na 3 600 000 Kč.

Poskytujeme všem našim klientům stejnou péči a uzavíráme s nimi pojistné smlouvy na míru jejich potřebám. Zároveň si však velmi dobře uvědomujeme, že ne pro každého je zdraví prioritou, respektive, že řadu lidí vůbec nenapadne se o životní či úrazové pojištění zajímat. Naší podzimní akcí bychom je proto rádi motivovali k úvahám o výhodách podobného pojištění, které může v případě nečekané události výrazně zjednodušit život jim i jejich rodině,“ vysvětluje Milan Drdoš, Head of Marketing and PR pojišťovny MetLife.

Produkt OneLife byl vyvinut tak, aby uspokojil co nejširší spektrum klientů a nabídl jim co nejvýhodnější pojistné podmínky dle jejich požadavků a potřeb. Je nabízen v interní obchodní síti ve třech různých variantách: jako čistě úrazové neživotní pojištění, rizikové životní pojištění, které kromě úrazu a nemoci kryje i riziko smrti, a rovněž investiční rezervotvorné pojištění, v rámci něhož klient investuje část pojistného a vytváří se tak kapitálová hodnota. Každý klient může zároveň vybírat a individuálně kombinovat až 32 různých připojištění a zvolit si tak potřebnou pojistnou ochranu na dobu, na kterou dané krytí skutečně potřebuje. Speciální podzimní nabídka se vedle produktu OneLife vztahuje také na produkty Garde a Vision nabízené samostatnými pojišťovacími zprostředkovateli.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.