Neděle 18. dubna. Svátek má Valérie.

LETNÍ BENEFIT ČESKÉ POJIŠŤOVNY: POJIŠTĚNÍ OPUŠTĚNÉ DOMÁCNOSTI KE KRÁTKODOBÉMU CESTOVNÍMU POJIŠTĚNÍ

Česká pojišťovna přichystala na léto zajímavý benefit. Ke každému sjednanému krátkodobému cestovnímu pojištění získáte navíc v ceně i pojištění opuštěné domácnosti. Letní akce trvá od 15. června do 31. srpna. Cestovní pojištění je možné sjednat na pobočkách i z pohodlí domova, a to přímo na webu České pojišťovny nebo prostřednictvím aplikace pro chytré mobilní telefony Pojišťovna. 

Letní benefit v podobě pojištění opuštěné domácnosti zajistí komplexní ochranu domova po celou dobu nepřítomnosti jejího majitele. Nedílnou součástí jsou samozřejmě i asistenční služby, které zorganizují rychlou nápravu případných škod způsobených havarijní situací, například prasklým vodovodním potrubím. Pojištění opuštěné domácnosti s limitem 100 000 korun je zahrnuto v ceně krátkodobého cestovního pojištění sjednaného v období od 15. června do 31. srpna. 

Cestovní pojištění je možné sjednat jak na pobočkách, tak i z pohodlí domova. Díky aplikaci pro chytré mobilní telefony Pojišťovna si můžete pojištění sjednat skutečně i na poslední chvíli, například cestou na letiště. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.