CZK/€ 24.885 +0,48%

CZK/$ 23.151 +0,16%

CZK/£ 29.465 +0,56%

CZK/CHF 26.179 +0,52%

05. 10. 2022

0 komentářů

Lemonero ve spolupráci s platební bránou GoPay oficiálně odstartoval provoz GoPay Financing. E-shopům pomůže nejen v předvánočním období

 

Fintech startup Lemonero, poskytovatel embedded financování pro malé a střední e-shopy,  ve spolupráci s platební bránou GoPay oficiálně spouští ostrý provoz unikátního financování pro e-shopy s názvem GoPay Financing. Lemonero a GoPay touto službou pomůžou na cestě k externímu růstovému kapitálu více než 18 000 e-shopům, které přijímají platby přes GoPay.

Loading 

Fintech společnost Lemonero v posledním roce uzavřela partnerství s několika velkými hráči české e-commerce. Aktuálně ve spolupráci s platební bránou GoPay, největším poskytovatelem online plateb českého původu, oficiálně zahajuje spuštění služby GoPay Financing by Lemonero založené na principu revenue-based modelu financování.

Online obchodníci využitím GoPay Financing budou moci získat potřebný kapitál během

několika málo minut bez jakékoliv nutnosti papírování a díky vyhodnocení za použití AI pouze v takové výši, kterou si mohou skutečně dovolit. Služba nabídne unikátní způsob splácení, kdy se splátky automaticky strhávají z tržeb obchodníka přes platební bránu v optimálně určené procentuální výši.

“Většina eshopařů a online obchodníků očekává letošní Vánoce stejně silné nebo dokonce i silnější než loni. A to i přes aktuální situaci, kdy pociťují jak zdražování u dodavatelů, tak poptávku po levnějším zboží u jejich zákazníků. Přitom ale na sezonu chtějí udržet stávající ceny. Zvyšuje se proto úvěrová angažovanost a s Lemonero GoPay Financing jsme připraveni zájem o externí investiční kapitál nejen v tomto období maximálně uspokojit,” říká Jan Laštůvka, zakladatel a CEO Lemonera.

REKLAMA

“Lemonero se pyšní vyjímečně dobrými zákaznickými zkušenostmi a oproti běžným bankovním produktům s sebou přináší přesně ty výhody, které online obchodníci nejvíce vyhledávají a potřebují. Věříme, že společně můžeme službou GoPay Financing e-shopům pomoci k rychlejšímu a efektivnějšímu růstu,” dodává na závěr Michal Babouček, Deputy CEO GoPay.

Úvěr poskytovaný tímto způsobem pomůže více než 18 000 e-shopům s přípravou na sezónu bez nutnosti se obávat, zda si splátky budou moci v budoucnu dovolit. Celý proces je rychlý a maximálně komfortní narozdíl od tradičních bankovních institucí, kde častokrát podnikatelům hrozí neschválení úvěru, což může být v praxi pro mnoho e-shopů destruktivní. V případě financování od Lemonero uspěje až 80 % všech žádostí.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů


Související články

Fintech se těší oblibě investorů

Zdroj: Pixabay.com S rostoucí popularitou aplikací, a téměř jejich nezbytností k běžnému žití, se mění i finanční svět. Mění se také investice. To, co dříve možná bylo technologickým výstřelkem a libůstkou, je dnes zavedenou službou. Jednoduše řečeno, fintech se i mezi investory stává mainstreamem. 

Text: Karel Pučelík

26. 07. 2021

Robot - robotizace - automatizace - umělá inteligence

Bude rok 2019 rokem robo-poradenství?

Navzdory záplavě nařízení a směrnic, která se kolem nás přehnala v roce 2018, se domnívám, že jejich skutečný dopad zaznamenáme a pocítíme až v příštích 12 měsících. A budeme v roce 2019 svědky skutečného vzniku tzv. robo-poradenství?

Text: Paul Stanfield

21. 01. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *