Pátek 18. září. Svátek má Kryštof.

Kooperativa připravila speciální asistenční služby pro cestovatele

Cestujete do zahraničí vlastním vozem a přemýšlíte, jak se co nejlépe pojistit? Určitě nezapomeňte na cestovní pojištění KOLUMBUS…a k němu Vám nyní pojišťovna Kooperativa nabízí i speciální krátkodobé asistenční služby pro Vaše vozidlo. Služby, které Vám zaručí bezstarostnou cestu na dovolenou. A to i v případě, že jiné pojištění vozidla u Kooperativy nemáte!!!

„Naši klienti v létě velmi často cestují do zahraničí vlastním vozem. Proto jsme se snažili připravit produkt, který jim na cestách může pomoci. Nejedná se o klasické havarijní pojištění, ale o asistenční službu, která jim v případě nehody nebo poruchy zajistí potřebnou pomoc, tedy opravu, odtah nebo zapůjčení náhradního vozidla. Naprosto výjimečné jsou služby náhradního řidiče pro cestu zpět do ČR, pokud by se řidič posádky zranil a nemohl pokračovat v jízdě“, říká Václav Runštuk z Úseku pojištění motorových vozidel.    

Asistenční službu HOLIDAY si klienti mohou sjednat od 2. 7. 2012 na všech obchodních místech pojišťovny Kooperativa. Je určena pro osobní a užitková vozidla do 3 500 kg a klienti si jej mohou sjednat ke krátkodobým smlouvám cestovního pojištění (max. 30 dní). Asistence je dostupná po celé Evropě. Cena je rozdělena podle délky pobytu v zahraničí, do 10 dní včetně zaplatí klient 280 Kč, od 11 do 30 dní včetně je pojistné 440 Kč. Platnost je shodná s platností cestovního pojištění.

Za několik stokorun získají klienti v případě poruchy nebo havárie jistotu na cestách v podobě následujících služeb:

  • příjezd a odjezd zásahového vozidla s odbornou posádkou;
  • práce mechanika po dobu 60 min zdarma;
  • nocleh v hotelu pro celou posádku vozidla (pokud je reálná šance opravy vozidla do 48 hod);
  • odtah vozidla do místa bydliště klienta v ČR nebo do autoservisu v místě jeho bydliště (nepodaří-li se vozidlo opravit do 48 hod) a zapůjčení náhradního vozidla na 5 dní zdarma;
  • poskytnutí náhradního řidiče na cestu zpět do místa bydliště klienta (v případě klientovy nezpůsobilosti k řízení motorových vozidel).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.