CZK/€ 24.610 +0,18%

CZK/$ 24.180 +0,05%

CZK/£ 29.162 -0,04%

CZK/CHF 25.415 +0,21%

04. 08. 2022

0 komentářů

Komerční banka má další pobočku budoucnosti, najdete ji v srdci Prahy

 

Další pobočka budoucnosti Komerční banky je od tohoto týdne v centru Prahy. Klienti ji najdou v ulici Na Příkopě 33. Po pražských Dejvicích a Břeclavi, tak budou nejmodernější služby banky k dispozici v samém středu hlavního města. Obchodní místa KB budovaná v konceptu budoucnosti jsou zaměřena na nejnovější bankovní i udržitelné technologie. Klientům představují také nový obslužný model. 

Komerční banka rozvíjí nový design poboček na základě zákaznické zkušenosti a s ohledem na udržitelnost. Potřeby zákazníků se během několika let výrazně změnily, banka proto tímto konceptem reaguje na nové požadavky klientů jak novými technologiemi, tak netradičním designem. „Nová podoba našeho pracoviště nás doslova nadchla, lehkost designu a velké množství světla vytváří atraktivní a příjemné prostředí nejen pro klienty, ale i pro nás. Kolegové mají možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi v oboru. Víme, že klienti hojně využívají on-line služby, a proto se na pobočce zaměřujeme především na poradenství,“ říká ředitelka pobočky Na Příkopě Martina Marešová.

Designový koncept je postaven na udržitelných technologií týkajících se vybavení i spotřeby energií. Nový obslužný model vychází z principů Smart Office. Pobočka tak nabízí komplexní služby včetně poradenství klientům z řad fyzických i právnických osob. Samozřejmostí je také bezbariérový přístup do pobočky.

Pobočku budoucnosti klienti naleznou na adrese Na Příkopě 33, Praha 1. Otevírací dobu i kontakt pro objednání pak na webu Komerční banky – https://www.kb.cz/cs/pobocky-a-bankomaty/pobocky/praha-1-na-prikope.

Za novým designem poboček Komerční banky stojí Studio Reaktor. K 30. červnu 2022 měla banka v České republice 218 obchodních míst a do roku 2026 plánuje v novém konceptu představit přibližně 80 z nich.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Pavel Racocha: Důchodová reforma? Včera bylo pozdě.

Foto: KBPS Důchody v polední době poměrně výrazně rostly. I přesto se stále zřetelněji otevírají nůžky mezi příjmy v produktivním věku a důchody penzistů. Kolik časů zbývá na důchodovou reformu, proč by se se spořením na stáří mělo začít co nejdříve nebo jak penzijní společnosti hodnotí návrh na zřízení […]

Text: Milan Vodička

30. 11. 2021

Šest největších bank v ČR mělo za první čtvrtletí nižší zisk o 8 %

Foto: Shutterstock O necelou miliardu korun klesl v prvním čtvrtletí 2021 čistý zisk šesti největším bankám v České republice, a to z 10,4 na 9,6 miliardy Kč. Vyplývá to z kvartálních výsledků zveřejněných jednotlivými bankami. Ztrátu ovlivněnou důsledky pandemie covid-19 zaznamenaly pouze čtyři banky, dvě naopak svůj […]

Text: Milan Vodička

13. 05. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.