CZK/€ 24.710 -0,12%

CZK/$ 23.453 -1,09%

CZK/£ 29.283 +0,78%

CZK/CHF 23.634 +0,23%

29. 06. 2012

0 komentářů

Subjekty:

ING je podle Extelu opět nejlepším makléřem Beneluxu a CCE

 


 

Globální ředitel akciových trhů Mark Pieter de Boer k tomu řekl: „V době, kdy je orientace na zákazníky důležitější než kdykoli předtím, si tohoto uznání na trzích, kde působíme, mimořádně vážím. Získání prvního místa třikrát po sobě svědčí o silných stránkách naší strategie, která tkví v poskytování špičkových, do hloubky jdoucích informací na našich hlavních trzích.“

V Beneluxu se podíl hlasů pro ING zvýšil z loňských 15,5 % na letošních 19,5 %. Banka tak má před konkurenty velký náskok. ING v rámci Beneluxu vybojovala první místo ve třech ze čtyř základních kategorií ocenění. Vedoucí pozici si udržela v kategoriích Prodej a Přístup pro podniky (Sales and Corporate Access), zatímco v oblasti Výzkumu (Research) se vyhoupla ze třetí pozice na zlatou příčku a v Obchodě a provádění transakcí (Trading and Execution) skončila těsně na druhém místě.

Ve střední a východní Evropě si ING vydobyla vítězství díky prvnímu místu v kategoriích Prodej (Sales) a Obchod a provádění transakcí (Trading and Execution). V oblasti Ekonomiky a makroekonomiky (Economics & Macro) tým ING poskočil z loňského 20. místa na třetí pozici, přičemž individuální cenu získal hlavní ekonom ING pro rozvíjející se trhy Simon Quijano Evans. Celkový podíl ING na hlasech v CEE vzrostl z 16,7 % na 19 %.

Průzkum Extel, který realizuje společnost Thomson Reuters sleduje spokojenost klientů s makléřskými službami a odbornými analýzami, které vytvářejí banky a jiné finanční instituce. Své mínění v průzkumu vyjádřilo více než 7 500 účastníků z 62 zemí, kteří dohromady odevzdali více než 250 000 individuálních hlasů. Výsledky byly zveřejněny v úterý 12. června 2012 na slavnostní ceremonii v londýnské City.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Průměrný český investor za první tři měsíce letošního roku odepsal téměř 5 %

Finanční trhy výrazně pocítily v prvním čtvrtletí 2022 dopady globálně se zpřísňující měnové politiky a válečného konfliktu na Ukrajině. Podle Indexu českého investora CII750 podílové fondy ve výsledku odepsaly téměř 5 %. Průměrný český investor tak ztratil velkou část dosažených zisků z předchozího roku, […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

20. 04. 2022

Jak investovat za současné války?

Válka na Ukrajině přepisuje všechna letošní doporučení, jak a do čeho investovat. Navíc stále bohužel probíhá. A stupňují se související sankce Západu a ruská odvetná opatření, což investorův výhled ještě dále zatemňuje. Pohnutá doba navíc přináší docela nečekané věci.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

12. 04. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.