Pondělí 21. října. Svátek má Brigita.

GSK znovu potvrzuje své místo mezi nejlepšími zaměstnavateli

Investice 17.06.2019 | 09:21 0 Komentářů

Farmaceutická společnost GSK získala třetí místo v letošním žebříčku Sodexo Zaměstnavatel roku v rámci hlavního města a v kategorii zaměstnavatelů do 500 zaměstnanců. Navázala tím na předchozí ocenění a potvrdila, že patří mezi atraktivní zaměstnavatele nejen z pohledu zaměstnanců, ale že dokáže naplnit i náročná a celosvětově uznávaná hodnotící kritéria.

„Na třetí příčku jsme hrdí nejen proto, že se řadíme k těmto prestižním a vyhledávaným zaměstnavatelům, ale také proto, že se dokážeme prosadit v regionu hlavního města, kde je nejsilnější konkurence. Díky tomu můžeme bez nadsázky prohlásit, že patříme ke špičce mezi zaměstnavateli napříč celou republikou. Toto ocenění je také potvrzením našeho programu „Modern Employer“, jehož principy spočívají v tom, že naše zaměstnance povzbuzujeme, aby i při práci pro naši společnost zůstali sami sebou, cítili se skvěle a osobnostně i profesně rostli,“ uvádí generální ředitelka české pobočky GSK Emmanuelle Boishardy. V rámci hlavního města Prahy předstihly GSK v dané kategorii pouze společnosti Shell Czech Republic a Sazka.

„Toto ocenění je pro nás velmi důležité a zároveň motivující. Neustále zjišťujeme zpětnou vazbu od našich zaměstnanců, a i proto jsme zavedli například možnost flexibilního pracovního času, práce z domova nebo šestý týden dovolené. Opakovaně se setkáváme s vysokými nároky na rozvoj a vzdělávání, kterým věnujeme skutečně velkou pozornost. Velký ohlas vzbuzuje i náš program prevence zdraví ʹPartnerhsip for preventionʹ, který nám umožňuje zabezpečit preventivní péči nejen o naše zaměstnance, ale také o jejich rodinné příslušníky,“ dodává personální ředitelka GSK/HR country manager Pavla Bučilová.

Na ocenění Sodexo Zaměstnavatel regionu dosáhnou pouze ti zaměstnavatelé, kteří splní mezinárodní metodiky PwC Saratoga a uspějí v zevrubném hodnocení. Zkoumá se například úroveň odměňování a vzdělávání zaměstnanců, možnosti dalšího kariérního růstu nebo ekonomické ukazatele.

Tisková zpráva GSK

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.