CZK/€ 24.710 -0,12%

CZK/$ 23.453 -1,09%

CZK/£ 29.283 +0,78%

CZK/CHF 23.634 +0,23%

03. 05. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Era osobní účet je pro mladé klienty ještě výhodnější

 


 

„Chtěl bych zdůraznit, že veškeré výhody platí jak pro studenty, tak i pro mladé absolventy do
26 let, což není úplně obvyklé. Operativně je možné snižovat nebo zvyšovat týdenní limit platební karty, a to až na 30 tisíc korun. K Era osobnímu účtu navíc patří i slevová karta mládeže EURO<26 Karta je široce využitelná v oblastech atraktivních pro mladé, jako jsou cestování a doprava, kultura a památky, ubytování, stravování, obchody, sport, služby, vzdělávání a mnoho dalších. Celkem je držitelům karty v Evropě k dispozici přes 100 tisíc slev,“
popisuje Aleš Pospíšil, výkonný ředitel Řízení segmentů Poštovní spořitelny.

Mladá generace také na Era osobním účtu jistě ocení jeho snadnou dostupnost a obsluhu. Ovládat jej lze nejen s klientským poradcem na Finančních pobočkách a v síti České pošty, ale především prostřednictvím internetového či mobilního bankovnictví. Pro ještě pohodlnější ovládání účtu přes  chytré telefony byla v lednu tohoto roku spuštěna aplikace Era smartbanking, kterou si mohou klienti kdykoli bezplatně stáhnout z obchodů s aplikacemi.

„Novinkou je také internetový Era klub pro všechny do 18 let. “Chceme mladým přinášet nejen zábavu formou soutěží, her a kvízů, ale také pomoci rodičům nenásilnou formou zdokonalovat děti ve finanční gramotnosti. Už od útlého věku se děti mohou učit samostatnému hospodaření s penězi a zkoušet to    pod dohledem rodičů i v praxi, protože Era osobní účet lze založit již desetiletému dítěti,“ říká Milan Jursík, manažer marketingu Poštovní spořitelny. Více informací o projektu naleznete na stránkách www.eraklub.cz.

Mladí lidé mohou využít také nový Era online účet, který patří mezi klientsky nejpřívětivější účty
na trhu. V internetovém bankovnictví nabízí zdarma všechny tuzemské platební příkazy, stejně jako v mobilním bankovnictví tuzemské jednorázové příkazy a samozřejmě bez poplatku jsou všechny příchozí platby. Bezplatné je i vydání platební karty, neomezený počet výběrů z bankomatu Poštovní spořitelny a ČSOB, jakož i měsíční vedení účtu při dodržení průměrného měsíčního zůstatku 15 tisíc korun. Součástí „bezplatného balíčku“ jsou samozřejmě i elektronicky zasílané výpisy.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Zmizí hotovost?

Zmizí hotovost z našich peněženek?

Češi si oblíbili platební karty a nebrání se ani inovativním způsobům plateb za různé zboží. Stále větší počet lidí platí své nákupy přes internetové platební brány. Neznamená to však, že hotovost mizí z českých peněženek, ba právě naopak. Vyplývá to z dat České bankovní […]

Text: Karel Pučelík

25. 11. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.