CZK/€ 24.380 +0,14%

CZK/$ 23.706 +0,67%

CZK/£ 28.780 -0,02%

CZK/CHF 25.162 +0,38%

01. 08. 2018

0 komentářů

Chytryhonza.cz dosáhl v prvním pololetí provizního obratu 210 milionů korun

 

Společnost Chytryhonza.cz, inovativní zprostředkovatel finančních produktů, bilancuje první pololetí roku 2018. Díky svému kombinovanému online a offline distribučnímu modelu s téměř 1600 specialisty dosáhl růstu ve všech sledovaných produktových kategoriích. 

  • Provizní obrat (tržby) činil 210 milionů CZK.
  • Objem zprostředkovaných hypoték a úvěrů vzrostl oproti prvnímu pololetí roku 2017 o 9 % na 7,1 miliard CZK.
  • Společnost sjednala 18 000 neživotních pojištění, což je o 18 % více než v prvním pololetí minulého roku, a 5 100 životních pojištění.
  • Aktiva ve správě vzrostla o oproti loňskému červnu o 31 % na 402 milionů CZK.

„Z hospodářských výsledků za první pololetí 2018 je patrné, že se naší společnosti daří a věříme, že se nám výrazný růstový trend podaří udržet i v dalším období,” komentuje výsledky předseda představenstva společnosti Chytryhonza.cz Nicolas Eich.

V květnu letošního roku spustil Chytryhonza.cz unikátní online nástroj, díky kterému je  možné sjednat komplexní pojištění motorových vozidel online. Společnost aktuálně takto prodává každé páté pojištění.

Na konci prázdnin chystá Chytryhonza.cz spuštění online nástroje pro sjednávání životních pojištění online, bez potřeby návštěvy jakékoliv kamenné pobočky pojišťovny nebo telefonování.

“Navzdory tomu, že druhé pololetí bývá zejména kvůli hypotékám a životnímu pojištění složitější, plánujeme i nadále navyšovat počty sjednaných produktů, a to především díky inovativnímu a digitálnímu přístupu spolu se zvyšováním povědomí o značce Chytryhonza.cz. Za první pololetí jsme například dosáhli 1,3 milionu zobrazení našich stránek,” doplňuje Eich.

REKLAMA

 

 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

online hry - děti - kluk - počítač

Naučte děti hospodařit a investovat: Online hrou

Gamifikace, tedy používání herních prvků v neherních oblastech, není v investiční oblasti věcí neznámou. Je ale především jedním z nejlepších způsobů, jak vzdělávat děti a mládež v oblastech hospodaření s financemi a investování.

Text: Kateřina Lichtenberková

24. 05. 2019

Kluk - notebook - budoucnost

Jste skutečně připraveni na budoucnost?

„Onehdy se Ray bavil se svým třináctiletým synem a narazili na problém, o kterém se potřebovali dozvědět víc – Ray se rozhodl „kouknout na Google“, jeho syn „šel na YouTube“. Ray si tak uvědomil, že jejich přístupy k vyhledávání informací, získávání odpovědí a k práci s internetem […]

Text: Paul Stanfield

13. 04. 2017


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.