CZK/€ 24.645 -0,26%

CZK/$ 23.422 -0,13%

CZK/£ 29.110 -0,59%

CZK/CHF 23.502 -0,56%

11. 04. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Aplikace ČSOB a Era smartbanking trhá rekordy

 


 

„Uživatelů chytrých telefonů nejen u nás, ale i celosvětově rychle přibývá a z obrovského zájmu je jasné, že smartbanking byla aplikace, která jim velmi chyběla. Lidé ho využívají především pro jednodušší úkony, jako je zjištění stavu konta či jednorázové platební příkazy. Ukazuje se, že pro naše klienty se ze smartbankingu stal užitečný doplněk k internetovému bankovnictví, i když jej v dohledné době úplně nenahradí,“ říká Martin Štýber, výkonný manažer Vývoje finančních služeb ČSOB a Poštovní spořitelny. „Současně vidíme příležitost k většímu zpřístupnění účtů pro seniory, mezi kterými jsou smartphony a tablety v čím dá větší oblibě. Díky kompaktnosti a relativní jednoduchosti pro ně mohou být snadnějším nástrojem ke správě účtu,“ doplňuje Martin Štýber.

O kvalitě smartbankingu svědčí kromě dat o využívání i nominace do soutěže Nejlepší Mobilní aplikace roku 2012. ČSOB a Era ve spolupráci s vývojáři do budoucna plánují další vylepšení a rozšíření funkčností, mezi jinými se plánuje i zpřístupnění pro platformu zařízení se systémem Windows Phone 7.5 a optimalizace aplikace pro tablety s OS Android 3.0 a vyšší.

Stáhnout aplikaci Smartbankingu od ČSOB a Ery pro smartphony a tablety s operačním systémem iOS a stále nejpopulárnějším Android mohou klienti již od 1. ledna.  Systém nabízí velké množství funkcí pro rychlou a snadnou správu účtu, a to téměř kdekoliv. Aplikace je dostupná zdarma ke stáhnutí z App Storu, Google play, nebo Samsung Apps.. Bezpečnost aplikace je zaručena díky použití identifikačního čísla, PINu, unikátního SMS kódu a jedinečného šifrovacího mechanismu.

 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.