Pátek 04. prosince. Svátek má Barbora.

Stáhněte si aplikaci Fin24 a mějte přehled o finančním světě

Mít přehled o všem důležitém z finanční oblasti není jednoduché. V nepřeberném množství zpráv je leckdy problém najít ty nejdůležitější. Proto přinášíme novou aplikaci Fin24, která vám přinese krátké aktuální zprávy.

Aplikaci Fin24 si mohou stáhnout do svého telefonu ti, kteří mají operační systém iOS nebo Android. V aplikaci Fin24 naleznete nejen naprosto aktuální finanční a ekonomické zprávy, ale také novinky z oblasti bydlení, investic a finančního poradenství. Vybrané články si můžete v systému snadno nastavit jako oblíbené, případně zaslat svým známým prostřednictvím emailu. Zprávy se generují každých 30 minut, tudíž o žádné aktuality nepřijdete. Vše je samozřejmě naprosto zdarma.

„Aplikace Fin24 byla vyvíjena s cílem usnadnit přístup k aktuálním informacím a umožnit jejich snadnou správu na mobilních zařízeních. V současné době již není rozhodující disponovat danou informací, ale disponovat jí včas – právě toto je hlavní výhoda aplikace, kterou by měli ocenit i jednotliví uživatelé,“ doplňuje projektový koordinátor společnosti Fincentrum Jiří Šika. 

Dostupné kategorie v aplikaci Fin24:
 • Aktuality
 • Finanční poradenství
 • Banky
 • Investice
 • Bydlení
 • Penze
 • Pojištění

Více zpráv ze všech uvedených oblastí naleznete na serverech Investujeme.czHypoindex.cz a CeskeReformy.cz.

6 komentářů: “Stáhněte si aplikaci Fin24 a mějte přehled o finančním světě”

 1. Majka napsal:

  Mrkněte na web Fin24.cz – ten srovnává hotovostní i nehotovostní půjčky online do 1 minuty – od 100 do 5 000 000 Kč se splatností až 40 let! http://fin24.cz/

 2. ... napsal:

  To je zas hovadina, jak dlouho jste na tom pracovali?

 3. jenda lumia 800 napsal:

  Dobrý den, bude aplikace časem dostupná i na OS Windows Phone 8.

 4. ??? napsal:

  Dobrý den, budou tam odborné články nebo jen pomluvy typu… tamti toto, či tamti toto, odkud se budou data objevovat? Díky

 5. HonzaP napsal:

  Dobrý den, možná by stálo za zvážení udělat i versi pro iPad, aby člověk nemusel používat 2× zvětšení neb aplikace je pouze pro iPhone.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.