CZK/€ 24.295 -0,12%

CZK/$ 23.007 -0,52%

CZK/£ 28.268 +0,19%

CZK/CHF 24.651 +0,20%

06. 09. 2017

0 komentářů

ALO diamonds nabízí pojištění šperků

 

Nákup šperků nyní znamená více radosti a méně starostí. Největší české klenotnictví ALO diamonds nabízí ke klenotům do 200 000 korun pojištění na všechny možné nepříjemné situace, které mohou potkat majitele hodnotného klenotu. Šperk je možné pojistit u ERV Evropské pojišťovny, první rok pojištění platného ve všech zemích světa je zdarma. 

Více radosti, méně starostí

Výhodné pojištění šperků přináší zákazníkům ALO diamonds více potěšení ze zakoupených klenotů a méně starostí o jejich bezpečnost. „Specializujeme se na pečlivou ruční výrobu investičních šperků s diamanty a dalšími vzácnými drahokamy. Pojištění klenotů je proto z naší strany logickým krokem, který umožňuje našim zákazníkům soustředit se na radost ze šperku a co nejméně myslet na to, co by se stalo v případě jeho poškození, ztráty nebo krádeže,“ uvádí Alojz Ryšavý, klenotník a majitel ALO diamonds.

Srozumitelné podmínky, rychlé vyřízení přes internet

Pojištění klenotů ALO diamonds se vztahuje na všechny země světa a na všechny možné nechtěné události. Zákazníkovi pomůže v případě poškození neopatrným zacházením, při vloupání, krádeži, vandalismu, požáru a dalších živelních událostech. Odškodnění je počítáno z pořizovací ceny. Podmínky pojištění jsou jednoduché, srozumitelné, s minimem výjimek. „Škodu lze nahlásit přes internet a vyřízení celé pojistné události trvá maximálně 7 pracovních dnů. Spoluúčast u zaviněného poškození, znehodnocení či ztráty je 20 procent, u nezaviněných událostí 10 procent,“ uvádí Jan Groll, z ERV Evropské pojišťovny

REKLAMA

Tisková zpráva: ERV Evropská pojišťovna

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Finanční svět v nejistotě, rada kvalitního poradce může být k nezaplacení

Řešit osobní a rodinné finance s profesionálním finančním poradcem se rozhodně vyplatí. Bez něj lidé zpravidla tápou, náhodně skládají finanční produkty, nesledují žádný cíl, ke kterému by měli směřovat. Spolupráce s finančním poradcem ale není jen o nastavení finančního plánu. Stejně významné jsou i pravidelné servisní schůzky, […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

16. 09. 2022

Sportujete? Tak si raději zkontrolujte svoji pojistku

Úrazové pojištění je vhodným doplňkem široké pojistné ochrany zejména pro sportovně aktivní lidi. Aby úrazové pojištění ale skutečně chránilo, musí zahrnovat všechny aktivity, které člověk provozuje.

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

10. 08. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *