Neděle 17. října. Svátek má Hedvika.

Allianz se stala Pojišťovnou zákazníků a navázala tak na úspěchy z ostatních soutěží letošního roku

V soutěži Banka roku 2018 získala Allianz pojišťovna 1. místo v kategorii Pojišťovna zákazníků. Potvrdila tak pozici pojišťovny s nejlepší zákaznickou zkušeností, kterou už dávaly tušit i výhry z jiných letošních soutěží. Na stupně vítězů navíc v paláci Žofín vystoupala také v kategorii Pojišťovna roku, kde získala stříbrnou medaili.

Před třemi týdny se Allianz stala Pojišťovacím inovátorem v rámci Nejlepší pojišťovny roku 2018 a zabodovala i ve Zlaté koruně, kde zvítězila v kategorii Nejlepší životní pojištění na českém trhu s produktem Allianz ŽIVOT bez absurdních poplatků. Celkově si ze Zlaté koruny odnesla čtyři medailové pozice.

Vloni Allianz na Bance roku získala absolutní vítězství, které navíc bylo okořeněné tím, že tři původní samostatné kategorie, které vyhrála o rok dřív, organizátoři sloučili do jedné. V letošním roce se celkově změnila metodika.

Banka roku je nejprestižnější české ocenění retailových finančních produktů se sedmnáctiletou tradicí. O vítězích rozhoduje porota složená z dvanácti nezávislých odborníků z řad finančních analytiků, ekonomických novinářů, akademiků a úspěšných podnikatelů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.