CZK/€ 23.695 +0,21%

CZK/$ 22.117 +0,57%

CZK/£ 27.297 +0,21%

CZK/CHF 24.474 +0,45%

01. 06. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Allianz pojišťovna sází na speciální webové stránky. Vytvořila je pro ženy i pro budoucí zvědavé penzisty

 


 

„Na našem webu Modrá penze zjistíte, kolik byste si měli dávat stranou, abyste si důchod užili,“ popisuje jednu z mnoha aplikací online specialistka Allianz pojišťovny Kateřina Jeníková. Kalkulaček, které vám dají nahlédnout do budoucnosti, na tomto portálu ale najdete mnohem víc. „Naše nové webové stránky mohou klidně sloužit i k připomenutí historie, protože po vyplnění svého datumu narození jejich návštěvníci ihned zjistí, jaká zajímavost se stala právě v době, kdy přišli na svět,“ dodává Jeníková. Víte třeba, kdy byla vynalezena minisukně, kdy vyšlo první číslo Playboye nebo kdy se poprvé udílely ceny Grammy?

Součástí webu www.modrapenze.cz je také krátké netradiční video o historii Allianz, které má ani ne dvouminutovou stopáž, ale přesto obsahuje přes 500 fotografií a provede diváky 122letou historií.

Především ženám je určený speciální web pojistkaprozeny.cz. Na pěti modelových příbězích se odehrávají různé životní situace, do kterých se ženy mohou dostat, bez ohledu na to, kolik jim je právě let, jsou-li vdané, svobodné, rozvedené, nebo zda si právě budují pracovní kariéru či vychovávají děti. „Navrhujeme ženám řešení, ale také jim připomínáme, že až do 21. prosince 2012 mohou české ženy využívat celkově levnějších sazeb životního pojištění oproti mužům,“ vysvětluje produktová specialistka marketingu Allianz pojišťovny Veronika Línová. „Stejně tak mají ženy do této doby i výhodnější sazby úrazového pojištění,“ dodává Línová.

Prostřednictvím kampaně PRO ŽENY Allianz pojišťovna poprvé zaměřila pozornost právě na ženy ve věku 25 – 45 let prostřednictvím Facebooku. „S tím je spojená i soutěž o pojištění PRO ŽENY na rok zdarma a romantickou večeři pro dva,“ říká specialistka marketingové komunikace Allianz pojišťovny Michaela Vrátná. „Potrvá až do 24. června a stačí v ní napsat pozitivní zkušenost s pojištěním a odpovědět na několik lehkých otázek,“ uzavírá Vrátná.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Slovenská vlajka

2. důchodový pilíř: Zkušenosti ze Slovenska

Na Slovensku má 2. pilíř důchodového systému delší historii než v České republice. I tam se zmítá pod politickými tlaky. Jak se vyvíjel fondový penzijní systém na Slovensku a jaký je jeho aktuální stav?

Text: Daniel Takáč

15. 03. 2019

Jiří Rusnok - guvernér České národní banky (ČNB)

Penzijní reforma podle Jiřího Rusnoka

Premiér Andrej Babiš v poslední době hovoří stále častěji o návrhu penzijní reformy z pera současného guvernéra ČNB Jiřího Rusnoka. V čem penzijní reforma podle Jiřího Rusnoka spočívá?

Text: Petr Zámečník

19. 02. 2019

matematika - špatný výsledek - 1 + 1 = 3

Další důchodová reforma na scéně… nebo ne?

Důchodová reforma je nezbytná. Na tom se shodnou všichni, kteří se alespoň trochu vyznají v demografii. Ovšem zatímco se penzijní systém řítí do záhuby, politici vymýšlí způsoby, jak mu podřezat žíly o něco dříve.

Text: Petr Zámečník

15. 02. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *