ZUNO Bank

Datum založení: 0.0.0
Sídlo: ZUNO BANK AG, organizační složka Na Rybníčku 1329/5 120 00 Praha 2
Telefon: +420 2 456 99 999
Email: info@zuno.cz
Web: http://www.zuno.cz/
Poznámka:

Češi splácí půjčku průměrně pět let

Banky 15.09.2016 1 Komentář

Češi stále častěji využívají možnost splácet svou starou půjčku s lepšími podmínkami. Preferovaná délka splatnosti spotřebitelského úvěru v Česku i na Slovensku je maximálně pět let. Ukázal to průzkum agentury NMS pro banku Zuno. Obvykle si do jiné banky přenášíme jeden úvěr, pět let je také průměrná doba splácení nové půjčky. 

V Zuno jde měnit splátky. Bez poplatků

Banky 07.09.2016 0 Komentářů

Banka Zuno nyní nabízí možnost bezplatně si zvýšit nebo snížit měsíční splátku úvěru. Pokud si klient požádá o refinancování nebo půjčku do konce října, bude si moct měnit výši měsíční splátky kdykoli po celou dobu splácení. 

Průzkum: Mobil při sportu? Nejčastěji na kolo a turistiku

Banky 24.08.2016 0 Komentářů

Lidé jsou čím dále více zvyklí využívat mobilní aplikace i při sportu. Nejčastěji to jsou sociální sítě a sportovní aplikace. Ukázal to srpnový průzkum společnosti NMS pro banku Zuno.

Typický uživatel kreditky je zajištěný čtyřicátník. Měsíčně zaplatí osm tisíc

Banky 09.08.2016 0 Komentářů

Nejčastějším uživatelem kreditní karty je vysokoškolsky vzdělaný muž ve věku 40 let pracující v soukromé firmě ve vedoucí pozici nebo IT segmentu, který bydlí ve vlastním bytě nebo domě. Ukazuje to analýza banky Zuno.

Komu Češi nepůjčují? Politickým stranám, neznámým lidem a státu

Banky 03.08.2016 0 Komentářů

Šest Čechů z deseti říká rezolutní ne na otázku, zda by půjčili peníze politické straně. Na druhém místě jsou firmy nabízející kolektivní půjčky mezi lidmi (47 procent) a jako třetí instituce, které by Češi peníze nesvěřili, je stát (35 procent). Vyplynulo to z průzkumu provedeného agenturou NMS Market Research pro banku Zuno.

Spoty Zuno doplní sportovní vysílání

Banky 01.08.2016 0 Komentářů

Banka Zuno nasazuje na léto krátké sportovní odkazy do vysílání sportovních pořadů. Cílem je ukázat, že Zuno jde jednoduše ovládat například při běhání či jízdě na kole.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

V Česku jako v USA. S bankou v mobilu nejčastěji kontrolujeme účet a posíláme peníze

Banky 14.07.2016 0 Komentářů

Více než osm z deseti uživatelů mobilního bankovnictví v USA uvedlo, že přes bankovní aplikaci v telefonu nejčastěji kontrolují stav účtu a historii plateb. Více než polovina lidí posílá peníze přes mobil. Vyplývá to z červnového průzkumu agentury Braun Research pro Bank of America. Podobnou zkušenost mají i tuzemské banky.

Češi i Slováci platí kartou nejčastěji ve Velké Británii. Platby převyšují výběry

Banky 28.06.2016 0 Komentářů

Češi, a stejně tak i Slováci, používali za poslední dva roky své debetní a kreditní karty nejčastěji ve Velké Británii. Mezi další země patří například Chorvatsko a Polsko. Vyplývá to z interní analýzy banky Zuno, která srovnávala meziroční vývoj plateb kartou.

„Vím, co si myslíte. Že jsou to jen reklamní kecy.“ Zuno si utahuje z reklam

Banky 02.06.2016 0 Komentářů

Banka Zuno si v nové kampani propagující snížení úrokové sazby na 4,9 % ročně opět střílí z reklamních klišé. Z původního reklamního spotu banky běžícího na retro televizi se v novém spotu vynoří stejný herec a promluví o pocitech, které jsou mnohdy s reklamou spojené.

Průzkum: Nabídky na refinancování se výrazně liší

Banky 26.05.2016 0 Komentářů

Refinancování spotřebitelských úvěrů nabízí v Česku většina bank. Podmínky se ale výrazně liší. Přenesením starého úvěru do jiné banky jde ušetřit i tisíce korun, některé banky ale výhodnější sazby nabídnout nedokážou. Ukázal to průzkum společnosti Scott & Rose z května 2016.