Pátek 07. srpna. Svátek má Lada.

Zvýšení úrokové sazby ING Konta na 3 % p.a.

Banky Karel Smetana 23.01.2008 | 13:51 3 komentáře

ING reaguje na nabídky ostatních bank a dnešním dnem zvyšuje úročení na svém spořícím účtu ING Konto na 3 % p.a.

Spořící účet ING Konto s úrokovou sazbou 3 % p.a. podle informací ING nabízí klientům nulové poplatky za zřízení a zrušení účtu, přístup k účtu prostřednictvím internetu nebo telefonu, přičemž minimální a maximální vklad není nijak omezen a prostředky jsou klientům kdykoliv k dispozici.

K založení ING Konta mohou klienti využít on-line elektronického formuláře na webu www.ingkonto.cz nebo na telefonní linky 800 159 159.

„Zájemci o spoření si mohou být jistí, že ING Konto, účet garantovaný největší finanční institucí na světě, má ambice zůstat nejvýhodnějším ve své kategorii i nadále,“ uvádí ke zvýšení úrokových sazeb Dick Okhuijsen, CEO ING ČR/SR.

Ke zvýšení úrokových sazeb na svých spořících účtech přistoupila také BAWAG Bank, která sazbu zvýšila na 3,33 %.

Zdroj: Tisková zpráva ING

Čtete dále:
Petr Kalina: Májský kalendář a „konec světa“
Vojtěch Benda: Ropa za potraviny
Luboš Svačina: Adopce podnikatelů na dálku: Mikrofinancujte… Jak na to?
Daniel Kuchta: Předluženost nám nehrozí, opatrnost je ale na místě
Luboš Svačina: Vysoká likvidita, zajímavý výnos, minimální riziko… opravdu nesmysl?

3 komentáře: “Zvýšení úrokové sazby ING Konta na 3 % p.a.”

  1. Hana Šimková. napsal:

    Hezký den. Mohu založit účet na syna je mu šestnáct let. Pokud vložím peníze jsou úročena jen po dobu šesti měsíců? Moc děkuji. Šípková.

  2. Oldřich Štěp napsal:

    Dobrý den, chci vědět, pokud založím nový účet nezletilé dceři ( 15 let ) a pošlu částku např. 300,000,-Kč, zda bude úročen skutečně sazbou, kterou udáváte, tj. 3%. Dále jakou dobu bude tento úrok platit a prostředky jsou kdykoliv k dispozici. Dále bych se chtěl zeptat, zda sám si mohu u Vaší banky založit nový účet a starý pochopitelně zrušit. Jsem u Vás více jak 20 let, případně na kterého finančního poradce se mám obrátit. Děkuji za odpověď.

  3. Antonín Boháč napsal:

    Chci vědět, pokud pošlu na př. 500.000 Kč zda bude skutečně úročen sazbou 3 %?jak nabízíte v tomto oznámení. Dále zda je omezena částka peněz nebo na jakou dobu bude tento úrok platit atd.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.