Sobota 27. listopadu. Svátek má Xenie.

UniCredit Bank a Partners zahájily spolupráci

UniCredit Bank Czech Republic, která je součástí největší finanční skupiny ve střední a východní Evropě UniCredit Group, a největší finančně poradenská společnost Partners For Life Planning na dnešní tiskové konferenci oznámily navázání spolupráce v oblasti retailového bankovnictví (tisková zpráva Partners a UniCredit Bank).

Na bankovní trh vstupuje nová značka Partners bankovní služby (značka UniCredit Bank), která bude postavena na produktové základně UniCredit Bank, klientský servis zajišťuje společnost Partners prostřednictvím svých klientských center a finančních poradců. Obě společnosti od spolupráce očekávají navýšení tržního podílu a lepší servis pro klienty.

Spolupráce s Partners je jedním z konkrétních kroků v záměru UniCredit Bank posilovat tržní podíl v segmentu služeb pro občany. „Partners bankovní služby jsou novým směrem v poskytování bankovních služeb, který je založen na synergii výhodných bankovních produktů, profesionálních finančních poradců a nových obchodních míst. Od spolupráce očekáváme narůst počtu retailových klientů,“ uvedl Jiří Kunert, generální ředitel UniCredit Bank. Společný projekt počítá s dalším rozšiřováním distribučních kanálů. Společnost Partners jako největší finančně-poradenská společnost v České republice disponuje sítí 2000 profesionálních finančních poradců, kteří působí ve 160 kancelářích po celé ČR. Od loňského roku také postupně vznikají reprezentativní klientská centra. Každé klientské centrum Partners bankovní služby bude vybaveno bankomatem a koutkem pro internetové bankovnictví.

Finanční poradci Partners budou produkty UniCredit Bank nabízet pod uceleným konceptem, který klientům nabídne komplexní péči o jejich finanční prostředky. „Již delší dobu jsme hledali způsob, jak našim klientům nabízet skutečně ucelené portfolio finančních služeb. Až do této chvíle nám do mozaiky nabízených finančních produktů chyběly pouze bankovní služby. Ode dneška začneme našim klientům nabízet běžný a spořicí účet, kreditní kartu a zvýhodněné hypotéky. Řídíme se heslem: Partners, bankovní služby JINAK,“ uvedl Tomáš Prouza, ředitel péče o klienty a člen představenstva Partners.

Mezi výhodné produkty Partners bankovní služby bude patřit běžný účet, nastavený podle potřeb lidí, kteří aktivně pečují o své peníze. V ceně 89 Kč za Partners konto obdrží klienti osm nejvyužívanějších bankovních produktů, jako jsou například všechny transakce na základě trvalého příkazu, deset dalších jednorázových transakcí, všechny výběry z bankomatů UniCredit Group kdekoli v Evropě, online banking, debetní kartu, vklady a výběr hotovosti na pobočkách, vedení kontokorentu a podobně. Součástí balíčku je také Spořicí účet, klienti mohou využít i kreditní kartu s předschváleným úvěrovým rámcem podle toho, jaké portfolio jiných finančních produktů již klient Partners má. 

Spořicí účet v rámci Partners konta svým nastavením úročení odráží zkušenosti finančních poradců Partners, podle kterých udržují lidé na kontě pohotovostní rezervu ve výši 80 až 100 tisíc korun. Ta také zhruba odpovídá doporučovanému peněžnímu polštáři: čtyřnásobku měsíčních výdajů. Spořicí konto proto nabízí pásmové úročení zůstatku. Sazba se pohybuje od jednoho do tří procent, úrok 3 % se aplikuje na část vkladu od 50 do 100 tisíc Kč.

Díky spolupráci s UniCredit Bank nabídnou finanční poradci Partners klientům kromě poradenského servisu také zajímavé podmínky hypotečních úvěrů. Výhodou Partners hypotéky je atraktivní úroková sazba, rychlé zpracování a sleva v případě pořízení úvěrového pojištění, Partners konta a kreditní karty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.