CZK/€ 24.755 +0,06%

CZK/$ 23.747 -0,31%

CZK/£ 28.570 -0,91%

CZK/CHF 24.693 -0,60%

01. 06. 2022

0 komentářů

Propad kryptoměn: Je čas držet, prodávat nebo nakupovat?

 

Trhy s kryptoměnami zažívají v posledních týdnech velký propad, celá oblast digitálních měn prochází velkou nejistotou. Nejstarší kryptoměna na světě, bitcoin, zažil strmý propad, a to z více než 68 tisíc dolarů, za který se obchodoval v listopadu loňského roku, až na hodnotu okolo 27 tisíc dolarů v květnu letošního roku. Jedná se o jeden z největších, nikoli však ojedinělých propadů BTC v jeho třináctileté historii. 

Chování zkušených expertů radí vyčkávat a nepodléhat panice s tím, že BTC povstane a křivka poroste opět směrem vzhůru. Na druhé straně máme další odborníky, kteří předpovídají další trpký pád BTC a varují před přílišným optimismem. Kde je pravda, zjistíme v dalších týdnech a měsících podle vývoje na kryptoměnových trzích.

Nás nyní zajímá vaše zkušenost a vaše strategie. Jak jste na tom vy? Jak reagujete? Držíte kryptoměny? Prodáváte? Nakupujete?

Zapojte se do ankety a podělte se s námi o váš názor. Výsledky vám nasdílíme a každý z vás se může také 8. 6. 2022 zúčastnit v Praze debaty odborníků o tom, co se děje a bude dít na trhu kryptoměn.

ODKAZ NA ANKETU: https://forms.gle/cbp88Q6qXGEAkZb97  

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Kryptoměnová zima

Blíží se kryptoměnová zima: je bitcoin stále dobrou investicí?

Když jste se na začátku tohoto roku zeptali nějakého experta na kryptoměny, jestli se vyplatí kupovat bitcoin, tak jste se nejspíše dočkali kladné odpovědi. Na začátku roku 2022 se odhadovalo, že bitcoin dosáhne letos hodnoty až 100 000 USD. Jiné předpovědi se shodly na hodnotě přes 70 […]

Text: Hana Bartušková

Foto: Shutterstock

22. 06. 2022

Komentář: Padá Bitcoin, něco si přej

Kryptoměny, s jejím největším a nejznámějším zástupcem Bitcoinem v čele, opět prudce padají. Slovo „opět“ je namístě, protože se nejedná o první výrazný propad kryptoměn. Patří ale k těm větším, a tak stojí za to podívat se, co se na trhu kryptoměn děje.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

18. 05. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.