CZK/€ 25.265 -0,04%

CZK/$ 23.672 -0,38%

CZK/£ 29.357 +0,28%

CZK/CHF 25.977 -0,36%

16. 04. 2020

0 komentářů

PORADCI A MAKLÉŘI SI HROMADNĚ ZŘIZUJÍ ONLINE KANCELÁŘE PROSTŘEDNICTVÍM PORTÁLU WWW.DIGIKANCL.CZ

 

Praha, 16. dubna 2020 – Společnost Digikancl.cz s.r.o. dnes spustila nový webový portál digikancl.cz. Virtuální kancelář umožňuje finančním poradcům a klientům se setkávat kdykoliv, jednoduše z pohodlí svého domova. Efektivní a zároveň uživatelsky přívětivý nástroj vznikl spontánně, v reakci na urgentní potřeby komunikace v době, kdy není možné se osobně setkávat.

Loading 

“Uvědomujeme si současnou obtížnou situaci v komunikaci, která se dotýká nejen finančních poradců. Náš tým doslova v několika dnech vyvinul portál digikancl.cz, který přenáší každodenní aktivity poradců do online prostředí”, vysvětluje Jiří Paták, jednatel digikacl.cz s.r.o., zkušený podnikatel a investor v oblasti financí, realit a technologií. Založil a přes 8 let řídil přední český srovnávač finančních produktů ChytryHonza.cz.

Digikancl.cz funguje jako virtuální kancelář, kde se setkávají poradci a klienti v reálném čase. Digikancl.cz umožňuje, oproti službě Hangouts či Zoom, využívání komunikačních služeb bez složité registrace a přímo v prohlížeči, který má každý ve svém počítači. V praxi si pak klient jednoduše sám sjedná schůzku dle otevírací doby digitální kanceláře svého poradce. V dohodnutý čas se pak spolu oba propojí na dálku. V rámci videohovoru vzájemně sdílí své obrazovky, nezbytné dokumenty, prezentace či nástroje a současně využívají i možnosti chatového okna. Finanční potřeby domácností v této složité době tak mohou poradci a klienti řešit i bez fyzického kontaktu.

“Věříme, že poradci i klienti ocení totální jednoduchost a uživatelskou přívětivost portálu digikancl.cz. Do budoucna samozřejmě uvažujeme o dalším rozšíření nástrojů. S ohledem na současnou situaci jsme se rozhodli, poskytnout přístup všem jeho uživatelům zdarma, a to minimálně po dobu nouzového stavu v ČR. Věříme, že digikancl.cz se brzy stane běžnou součástí komunikace nejen u poradců finančního trhu,” doplňuje Jiří Paták. 

Digitální kancelář si během prvních pár dnů otevřelo již přes 300 poradců. Tvůrci projektu věří, že si k ní najdou cestu tisícovky uživatelů nejen z finanční branže. Příležitost digitalizovat komunikaci, a přesto neztratit osobní kontakt pochopili mimo jiné realitní makléři i další profese jako například účetní nebo daňoví poradci. “Přes 75% každodenní aktivity finančních poradců se odehrává v komunikaci s klientem. Digikancl.cz je úžasný nápad, a to nejen pro tuto těžkou dobu “ doplňuje Kateřina Lhotská, vedoucí oddělení analýz a finančních produktů společnosti CreaSoft.

REKLAMA

Tisková zpráva Digikancl.cz

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Která daňová přiznání je možné podat později?

Foto: redakce Stejně jako v loňském roce, Ministerstvo financí ČR rozhodlo o posunutí podání daňového přiznání k dani z příjmu. Letos zatím jen o měsíc. Důležité datum je 3. května 2021 pro listinné podání a 1. června 2021 pro elektronické podání. Odložit lze i podání přiznání k […]

Text: František Veselý

22. 03. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *