Pátek 07. května. Svátek má Stanislav.

Pojišťovna Aegon se k 1. říjnu spojila s NN. Tváří značky je Martina Sáblíková

Banky 02.10.2019 | 10:03 0 Komentářů

Po souhlasu regulátorů s realizací projektu fúze se pojišťovna Aegon k datu 1. října spojila s NN Životní pojišťovnou, která je nástupnickou společností. S celkovým počtem přibližně 400 tisíc klientů zastává pozici třetí největší pojišťovny v České republice. Pro klienty Aegon ani NN se nic nemění, není nutné nic zařizovat či měnit. 

„Díky spojení společností Aegon a NN vybudujeme novou NN, která bude postavena na tom nejlepším z obou společností,“ uvedl generální ředitel NN ČR Maurick Schellekens. „Potenciál moderních informačních systémů Aegonu spolu s tržní silou a finančním zázemím NN nám umožní nabídnout ještě atraktivnější produkty a služby, a to již příští rok,“ dodává.

„Cítíme se zavázáni i nadále poskytovat všem našim zákazníkům kvalitní služby, na které jsou zvyklí. Zároveň je ale před námi výzva vybudovat novou NN tak, aby si k nám našli cestu i ti, kteří nás dosud míjeli,“ říká generální ředitel NN. Tváří nové NN bude česká rychlobruslařka a několikanásobná mistryně světa Martina Sáblíková, která byla mnohaletou tváří Aegon v ČR. „Mám z toho velkou radost. Příběh sportovkyně, která už více než deset let poráží holandské rychlobruslařky, aniž by v Česku stál jediný rychlobruslařský ovál, je prostě senzační. Martina mě zcela okouzlila nejen svou cílevědomostí, ale také skromností. Je to velice inspirativní člověk,“ uvádí Maurick Schellekens.

Zdroj: Tisková zpráva NN Životní pojišťovna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.