CZK/€ 24.650 -0,04%

CZK/$ 23.135 +0,57%

CZK/£ 28.902 +0,49%

CZK/CHF 24.004 +0,57%

26. 07. 2019

0 komentářů

Píšeme na Investujeme.sk: Slovenské poisťovne dokážu preplatiť aj liečbu v zahraničí

 

Slovensko nepatrí k lídrom vo výskume, nových trendoch a technológiách v oblasti zdravotnej starostlivosti. Preto sa pri diagnostikovaní závažného ochorenia mnoho pacientov obracia do sveta, kde sú liečivá, postupy, či technika na vyššej úrovni. Financovať takúto liečbu môže pomôcť aj poistenie. 

Více se dočtete v článku Marka Mittaše „Slovenské poisťovne dokážu preplatiť aj liečbu v zahraničí“ na serveru Investujeme.sk.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Inflace ohrožuje i pojištění

Dvojciferná inflace zbavuje lidi úspor na bankovních účtech. Ovšem zároveň zvyšuje cenu majetku. A ten by měl být dostatečně chráněn pojištěním. Jenže velká část Čechů majetek dostatečně chráněn nemá. Proč je potřeba pojistné smlouvy pravidelně kontrolovat? A na co nezapomenout při uzavírání pojistky?

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

23. 05. 2022

Pojištění a válka: co by se plnilo a co ne?

Není tajemstvím, že pojišťovny uplatňují výluky. Tedy, v pojistných podmínkách vyjmenovávají situace, při kterých by bylo plnění pojišťovny zamítnuto. Má se za to, že mezi takové výluky patří i různé extrémní situace jako jsou škody vzniklé následkem válek, vzpoury, povstání, stávek, terorismu, […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

29. 04. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.