Sobota 19. června. Svátek má Leoš.

Partners angažovali další experty na vzdělávání poradců

Společnost Partners For Life Planning a.s. (dále jen Partners) posílili zkušení odborníci na vzdělávání finančních poradců Svatava Petrovičová a Michal Holík. Jejich úkolem je další rozvoj systému odborného vzdělávání a osobnostního rozvoje finančních poradců Partners.(Tisková zpráva Partners)

Společnost Partners For Life Planning a.s. (dále jen Partners) posílili zkušení odborníci na vzdělávání finančních poradců Svatava Petrovičová a Michal Holík. Jejich úkolem je další rozvoj systému odborného vzdělávání a osobnostního rozvoje finančních poradců Partners.


„Prioritou roku 2008 je pro Partners vzdělávání a osobnostní rozvoj finančních poradců a manažerů,“ říká výkonná ředitelka společnosti Kateřina Palková. „Špičkový analytický tým na centrále, tisícovku spolehlivých finančních poradců v regionech, exkluzivní nízkonákladové finanční produkty, to vše chápeme jen jako vstupní kapitál, který nám umožnil úspěšný start a zavedení dobré značky. Každý další krok Partners musí tento kapitál zhodnotit. Jména Svatava Petrovičová a Michal Holík jsou v oboru dobře známá a představují velmi dobrou investici,“ dodává Kateřina Palková.

Svatava Petrovičová patří mezi přední experty na vzdělávání ve finančním poradenství. Deset let působila jako školitelka a manažerka vzdělávání ve společnosti Broker Consulting a.s. Michal Holík přichází do Partners ze společnosti Pioneer Investments, kde působil jako manažer prodeje s odpovědností za budování vztahů a spolupráce s finančně poradenskými společnostmi.

„Úspěch každé firmy je založen na úspěchu jednotlivců. A s lidmi je to jako s akciemi: Dosavadní výkonnost není zárukou stejných výsledků v budoucnosti,“ říká Svatava Petrovičová. „Proto je růst a rozvoj jakékoli obchodní společnosti nemyslitelný, pokud se současně nerozvíjejí a osobnostně nerostou také její pracovníci,“ vysvětluje Petrovičová své krédo.

„K obchodnímu úspěchu už dnes nestačí mít dostatek informací,“ doplňuje Michal Holík. „Profesionálové ve finančním poradenství se dnes učí s informacemi efektivněji pracovat a sdělovat je srozumitelnou formou klientům,“ naznačuje Holík, jakým směrem se bude vzdělávání Partners rozvíjet.

Společnost Partners vznikla na jaře roku 2007 a brzy se zařadila mezi největší finančně poradenské společnosti na českém trhu. Dnes v Partners působí 1000 finančních poradců, dalších 300 nových spolupracovníků se v současné době na svoji profesi připravuje v systému vzdělávání Partners. Klientská centra jsou ve všech regionech České republiky. Společnost podporuje také finanční gramotnost veřejnosti. Je vydavatelem časopisu FINMAG – finanční magazín a webu www.finmag.cz.

Majiteli Partners jsou Kateřina Palková, Pavel Kohout, Tomáš Prouza a Jan Majer. Zakladatele spojovala dlouholetá snaha o kultivaci finančního trhu. V Partners se rozhodli uvést do praxe společné představy o slušném a kvalitním finančním poradenství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.