CZK/€ 25.355 +0,10%

CZK/$ 23.377 -0,22%

CZK/£ 29.634 +0,13%

CZK/CHF 26.385 -0,16%

03. 04. 2008

0 komentářů

Partners angažovali další experty na vzdělávání poradců

 


 

Společnost Partners For Life Planning a.s. (dále jen Partners) posílili zkušení odborníci na vzdělávání finančních poradců Svatava Petrovičová a Michal Holík. Jejich úkolem je další rozvoj systému odborného vzdělávání a osobnostního rozvoje finančních poradců Partners.


„Prioritou roku 2008 je pro Partners vzdělávání a osobnostní rozvoj finančních poradců a manažerů,“ říká výkonná ředitelka společnosti Kateřina Palková. „Špičkový analytický tým na centrále, tisícovku spolehlivých finančních poradců v regionech, exkluzivní nízkonákladové finanční produkty, to vše chápeme jen jako vstupní kapitál, který nám umožnil úspěšný start a zavedení dobré značky. Každý další krok Partners musí tento kapitál zhodnotit. Jména Svatava Petrovičová a Michal Holík jsou v oboru dobře známá a představují velmi dobrou investici,“ dodává Kateřina Palková.

Svatava Petrovičová patří mezi přední experty na vzdělávání ve finančním poradenství. Deset let působila jako školitelka a manažerka vzdělávání ve společnosti Broker Consulting a.s. Michal Holík přichází do Partners ze společnosti Pioneer Investments, kde působil jako manažer prodeje s odpovědností za budování vztahů a spolupráce s finančně poradenskými společnostmi.

„Úspěch každé firmy je založen na úspěchu jednotlivců. A s lidmi je to jako s akciemi: Dosavadní výkonnost není zárukou stejných výsledků v budoucnosti,“ říká Svatava Petrovičová. „Proto je růst a rozvoj jakékoli obchodní společnosti nemyslitelný, pokud se současně nerozvíjejí a osobnostně nerostou také její pracovníci,“ vysvětluje Petrovičová své krédo.

„K obchodnímu úspěchu už dnes nestačí mít dostatek informací,“ doplňuje Michal Holík. „Profesionálové ve finančním poradenství se dnes učí s informacemi efektivněji pracovat a sdělovat je srozumitelnou formou klientům,“ naznačuje Holík, jakým směrem se bude vzdělávání Partners rozvíjet.

REKLAMA

Společnost Partners vznikla na jaře roku 2007 a brzy se zařadila mezi největší finančně poradenské společnosti na českém trhu. Dnes v Partners působí 1000 finančních poradců, dalších 300 nových spolupracovníků se v současné době na svoji profesi připravuje v systému vzdělávání Partners. Klientská centra jsou ve všech regionech České republiky. Společnost podporuje také finanční gramotnost veřejnosti. Je vydavatelem časopisu FINMAG – finanční magazín a webu www.finmag.cz.

Majiteli Partners jsou Kateřina Palková, Pavel Kohout, Tomáš Prouza a Jan Majer. Zakladatele spojovala dlouholetá snaha o kultivaci finančního trhu. V Partners se rozhodli uvést do praxe společné představy o slušném a kvalitním finančním poradenství.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *