Čtvrtek 02. prosince. Svátek má Blanka.

Novým šéfem UniCredit Bank se stane Jakub Dusílek

Banky 15.11.2018 | 14:28 0 Komentářů

Novým předsedou představenstva a generálním ředitelem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia Jakub Dusílek. Od 2. dubna 2019 na pozici nahradí Jiřího Kunerta, který bude nově působit v dozorčí radě banky.

„Jsem rád, že jsme nového generálního ředitele opět vybrali mezi našimi kolegy a pokračujeme v plnění závazku rozvíjet naše vlastní zaměstnance. Jakub Dusílek je připraven navázat na práci svého předchůdce a dál pokračovat v rozvoji UniCredit Bank. V nové pozici jej srdečně vítám,” uvedl Carlo Vivaldi, ředitel divize pro střední a východní Evropu skupiny UniCredit.

Jakub Dusílek vystudoval Pravnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a absolvoval také CIME se zaměřením na management na ČVUT. Získal také titul MBA na Hallam University v britském Sheffieldu. Ve skupině UniCredit působí od roku 2003.

„Jsem velmi rád, že jsem dostal tuto příležitost, ke které přistupuji s pokorou a nadšením. Těším se na spolupráci s týmy v obou zemích. Chci nadále pokračovat v dosavadním úspěšném rozvoji UniCredit Bank jako jedné z předních bank na českém a slovenském trhu,“ říká ke svému zvolení Jakub Dusílek.

Zdroj: Tisková zpráva UniCredit Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.