Neděle 29. listopadu. Svátek má Zina.

Novým generálním ředitelem AXA bude Robert Gauci

Pojištění 08.11.2016 | 16:30 0 Komentářů

Novým generálním ředitelem AXA pro Českou republiku a Slovensko se stane s účinností od 15. listopadu 2016 Robert Gauci. Ve funkci nahradí Martina Vogla, který na pozici působil od roku 2011. Martin Vogl odchází z rodinných důvodů.

„Jsem velmi dobře obeznámen s výsledky české a slovenské AXA za posledních pět let a rád bych pokračoval v  rozvoji strategie, která je plně v souladu s mým vnitřním nastavením a očekáváním. Těším se na spolupráci s českým a slovenským týmem a věřím, že se nám společně podaří strategii naplňovat i do budoucna,“ říká Robert Gauci, který přichází z AXA One Italy. Rober Gauci byl od roku 2013 šéfem transformace obchodních procesů, IT, digitalizace a využívání dat v AXA Italy.

Martin Vogl působil ve skupině AXA od roku 2001. Než přišel do Česka, byl klíčovým manažerem pro investice a bankovní strategie AXA v Německu. Rodinné důvody zavedly Martina Vogla do Švýcarska, kde se stane výkonným předsedou představenstva švýcarské rodinné firmy v oblasti finančních služeb.

Zdroj: Tisková zpráva AXA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.