CZK/€ 24.700 +0,02%

CZK/$ 22.902 -0,17%

CZK/£ 29.235 -0,14%

CZK/CHF 25.546 -0,29%

15. 03. 2012

2 komentáře

Michal Knapp: Rok 2011 byl pro OVB Allfinanz úspěšný

 


 

„Nejprve jsme překonali hranici 1 milionu klientů, kteří se s námi o financích radí, poté jsme již v polovině roku 2011 dosáhli 1 miliardy provizního obratu, čímž jsme překonali náš celkový provizní obrat za rok předchozí,“ uvádí největší úspěchy Michal Knapp, generální ředitel OVB Allfinanz v rozhovoru.

K otázce počtu spolupracovníků se Michal Knapp postavil vyhýbavě. „Jsem rád, že počet našich spolupracovníků i nadále roste,“ uvedl Michal Knapp a dodal: „Sledujeme nárůst vysoce kvalifikovaných spolupracovníků, vysokoškoláků, v naší síti.“databázi České národní banky je pod OVB Allfinanz evidováno přes 3 500 vázaných zástupců a více než 11 700 podřízených pojišťovacích zprostředkovatelů.

Poptávané produkty ovlivnila především připravovaná penzijní reforma a hospodářská recese. Klienti stále častěji využívali komplexní poradenství namísto nákupu jednotlivých produktů. „Změna je vidět také v oblasti pojištění – už pro nás není tolik těžké vysvětlit klientovi, aby kromě dobře pojištěného auta měl také pojištěné zdraví či život,“ doplňuje Michal Knapp.

Zdroj: ČIA

Loading

Vstoupit do diskuze 2 komentáře

 


Související články

Petr Saic

Petr Saic: S OVB se chci dohodnout na hladkém odchodu

Petr Saic působí v OVB 12 let a dostal se na pozici zemského ředitele. Nyní chce odejít a nastoupit vlastní cestu finančního poradenství. „Byl jsem historicky jako první zemský ředitel OVB ponížen do pozice regionálního ředitele,“ říká Petr Saic v rozhovoru pro Investujeme.cz.

Text: Petr Zámečník

24. 05. 2017

Diskuse tří broker poolů

Broker pooly zajišťují zázemí zpravidla menším finančně poradenským společnostem a samostatným finančním poradcům. Každý ale nabízí jiné služby. A každý cílí na jiné poradce. U kulatého stolu se sešli zástupci tří broker poolů k diskusi o jejich obchodních modelech.

Text: Petr Zámečník

12. 01. 2017


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • jentak

  16 března, 2012

  Proč pan Knapp nemluví o stovkách chudáků, kterým díleří zoubka sjednávají životky s mlčenlivým souhlasem OVB? Nemluvě o převodech stavebního spoření z Lišky do České.

  Odpovědět

 • Lamka

  17 března, 2012

  A jak by mohl o tomto mluvit… Když tvoří více jak 50% produkce a obratu firmy… BJ, BJ a zase jenom BJ… Kdo má BJ má přeci pravdu…

  Odpovědět