Středa 12. srpna. Svátek má Klára.

KLV Consulting vrací úder

Investice 23.03.2012 | 17:26 3 komentáře

Společnost KLV Consulting reaguje na tvrzení asociace obchodníků s cennými papíry a brání se proti nařčením, která označuje za lživá.

Česká asociace obchodníků s cennými papíry nedávno obvinila společnost KLV Consulting z toho, že nutí klienty obchodníků s cennými papíry podávat zbytečné stížnosti a že jde o praktiky podobné churningu.

KLV Consulting tyto obvinění odmítá a uvádí také několik příkladů, kdy společnosti z ČAOCP účtovaly svým klientům velmi vysoké poplatky za příliš časté obchodování.

Zdroj: Tisková zpráva KLV Consulting

3 komentáře: “KLV Consulting vrací úder”

  1. Honza napsal:

    Je šikovný, vyrazí z vás peníze, naslibuje vrácení dávno prošlých podvodů z firmy Capital Partners a jakmile peníze dostane, už ani nekomunikuje.

  2. Karel Říčan napsal:

    Už jsem našel věrohodný materiál o Kočalkovi tn.nova.cz/zpra­vy/tv-archiv/televizni-noviny/ Televizní noviny ze dne 15.5.2014 přehrajte si 37:48 minuta

  3. KLV Consulting napsal:

    Konkrétní fakta o fungování KLV Consulting – první vyhraný soud od začátku kap.trhu http://www.no­vinky.cz/finan­ce/299857-prulomovy-verdikt-investicni-zprostredkovatel-musi-odskodnit-klienta.html a pokuty obchodníku – http://www.cnb­.cz/cs/index.html v rámečku hledej zadej Pokuta + jméno Vašeho obchodníka. Potom si udělejte názor sami jestli je KLV Consulting podvodník nebo Váš obchodník !!!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.