Středa 15. července. Svátek má Jindřich.

Jiří Šindelář byl jmenován místepředsedou představenstva FECIF

Evropská federace finančních poradců a zprostředkovatelů (FECIF) zvolila nové vedení. Místopředsedou představenstva se stal předseda českého sdružení USF ČR Jiří Šindelář.

Důvěra kolegů z představenstva je pro mne velkou poctou a především závazkem. Ve své nové funkci se chci soustředit zejména a vyladění vnitřního fungování FECIF, které čelí již po několikátý rok doslova regulatornímu tsunami, a také reprezentování zájmů českého finančního poradenství. Tak, abychom aktivně působili proti přijetí zbytečných a zatěžujících povinností, jenž se nám poté v národní legislativě vrací jako bumerang, který můžeme jen těžko ovlivnit,“ uvedl ke svému jmenování do funkce Jiří Šindelář.

Jiří Šindelář bude ve své funkci odpovědný především za optimalizaci vnitřních procesů federace a participaci v evropských konzultačních řízeních.

Předsedou FECIF s mandátem do roku 2020 byl zvolen David Charlet (ANACOFI – Francie), generálním sekretářem Paul Stanfield (FEIFA – UK) a pokladníkem Kevin Mudd (CIFSA – Kypr).

Zdroj: Tisková zpráva USF ČR

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.