CZK/€ 25.350 +0,06%

CZK/$ 23.442 +0,45%

CZK/£ 29.634 +0,13%

CZK/CHF 26.632 +0,31%

06. 04. 2017

0 komentářů

Jiří Šindelář byl jmenován místepředsedou představenstva FECIF

 

Evropská federace finančních poradců a zprostředkovatelů (FECIF) zvolila nové vedení. Místopředsedou představenstva se stal předseda českého sdružení USF ČR Jiří Šindelář.

Loading 

Důvěra kolegů z představenstva je pro mne velkou poctou a především závazkem. Ve své nové funkci se chci soustředit zejména a vyladění vnitřního fungování FECIF, které čelí již po několikátý rok doslova regulatornímu tsunami, a také reprezentování zájmů českého finančního poradenství. Tak, abychom aktivně působili proti přijetí zbytečných a zatěžujících povinností, jenž se nám poté v národní legislativě vrací jako bumerang, který můžeme jen těžko ovlivnit,“ uvedl ke svému jmenování do funkce Jiří Šindelář.

Jiří Šindelář bude ve své funkci odpovědný především za optimalizaci vnitřních procesů federace a participaci v evropských konzultačních řízeních.

Předsedou FECIF s mandátem do roku 2020 byl zvolen David Charlet (ANACOFI – Francie), generálním sekretářem Paul Stanfield (FEIFA – UK) a pokladníkem Kevin Mudd (CIFSA – Kypr).
Zdroj : Tisková zpráva USF ČR

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Bezpečnostní kamery - součást ochrany spotřebitelů

Na úspěch skutečné ochrany spotřebitelů

Evropská federace finančních poradců a finančních zprostředkovatelů FECIF byla vytvořena 30. června 1999 královskou vyhláškou belgického ministerstva spravedlnosti na žádost zakladatelů: dvou obchodních asociací, tří distribučních sítí a správců majetku ze Spojeného království, Francie a Lucemburska.

Text: Vincent J. Derudder

23. 04. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *