CZK/€ 24.645 -0,26%

CZK/$ 23.422 -0,13%

CZK/£ 29.110 -0,59%

CZK/CHF 23.502 -0,56%

07. 03. 2017

0 komentářů

Fincentrum zaznamenalo další úspěch. Jeho obrat vyrostl o 5,2 %

 


 

„Rozvoj hypoték v Česku byl v roce 2016 skutečně masivní, celý trh však čekají významné změny. Mírné zpomalení přinese nová legislativa a regulace, avšak zásadní bude vývoj úrokových sazeb. Role dobrých finančních poradců tak získá ještě větší význam – ať již při vyjednávání o úrokové sazbě při sjednání úvěru, tak při jednáních na konci období fixace, kdy je řada klientů nemile překvapena novou nabídkou podmínek od své banky,“ uvedl Petr Stuchlík, zakladatel a předseda představenstva společnosti Fincentrum.

„Meziroční pokles obratu na Slovensku jen o 1,7 % v roce 2016 vysoce překonal naše očekávání. V červenci 2016 vyvrcholila nepřátelská činnost skupiny manažerů v čele s tehdejším předsedou představenstva Milanem Repkou. Fincentrum Slovensko se podařilo nejen stabilizovat, ale velmi rychle i navrátit k růstu. Jsme silná a stabilní společnost, která dokáže rychle reagovat na výzvy zvenku i zevnitř. Za to patří poděkování všem spolupracovníkům na centrále i v poradenské síti,“komentuje výsledky Petr Stuchlík.

Tisková zpráva Fincentrum

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Karel Šulc - Fincentrum

Karel Šulc: Ve strategiích ETF Constellation nabídneme aktivně řízené jednorázové i pravidelné investice

Divize Fincentrum bude rozvíjet investiční poradenství. V rámci této změny nabídne nejprve jednorázové, ale následně i pravidelné investice prostřednictvím strategií ETF Constellation, využívajících investiční signály BlackRock. Co změna přinese pro klienty i pro jejich poradce? Odpovídá Karel Šulc, místopředseda představenstva společnosti Fincentrum & […]

Text: Petr Zámečník

17. 09. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.