Čtvrtek 02. července. Svátek má Patricie.

Fincentrum zaznamenalo další úspěch. Jeho obrat vyrostl o 5,2 %

Investice 07.03.2017 | 11:00 0 Komentářů

Meziroční nárůst obratu celé skupiny v Čechách a na Slovensku překročil 1,61 miliardy korun (meziročně + 5,2 %). Z toho Česká republika zaznamenala zvýšení obratu o 7,6 % a Slovensko vykázalo mírný pokles o 1,7 %.

„Rozvoj hypoték v Česku byl v roce 2016 skutečně masivní, celý trh však čekají významné změny. Mírné zpomalení přinese nová legislativa a regulace, avšak zásadní bude vývoj úrokových sazeb. Role dobrých finančních poradců tak získá ještě větší význam – ať již při vyjednávání o úrokové sazbě při sjednání úvěru, tak při jednáních na konci období fixace, kdy je řada klientů nemile překvapena novou nabídkou podmínek od své banky,“ uvedl Petr Stuchlík, zakladatel a předseda představenstva společnosti Fincentrum.

„Meziroční pokles obratu na Slovensku jen o 1,7 % v roce 2016 vysoce překonal naše očekávání. V červenci 2016 vyvrcholila nepřátelská činnost skupiny manažerů v čele s tehdejším předsedou představenstva Milanem Repkou. Fincentrum Slovensko se podařilo nejen stabilizovat, ale velmi rychle i navrátit k růstu. Jsme silná a stabilní společnost, která dokáže rychle reagovat na výzvy zvenku i zevnitř. Za to patří poděkování všem spolupracovníkům na centrále i v poradenské síti,“komentuje výsledky Petr Stuchlík.

Tisková zpráva Fincentrum

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.