Středa 02. prosince. Svátek má Blanka.

Direct pojišťovna rozjíždí autopojištění

Pojištění 06.10.2015 | 16:38 1 Komentář

Direct pojišťovna nově od příštího úterý nabídne povinné ručení a havarijní pojištění. Pojištění majetku by se mělo objevit v nabídce pojišťovny od listopadu.

„Při vzniku produktu jsme obrátili naše přemýšlení. Klientům nic nutíme, ale dáváme jim naopak naprostou svobodu výběru. Jedině tak můžeme přinést povinné ručení, které se nesnaží majitele aut ‚nacpat do pomyslných šuplíků,“ komentuje novinku Pavel Řehák, předseda představenstva DIRECT pojišťovny. Povinné ručení bude variabilní, umožní zvolit rozsah služeb a krytí, ale i výši pojistného limitu.

Klient má možnost si u havarijního pojištění zvolit rizika, která pojištění bude krýt, aby pojištění odpovídalu prostředí, ve kterém se s autem pohybuje. „Stejně jako u povinného ručení, i u havarijního pojištění jsme se vydali cestou naprosté svobody, se kterou si klient může pojištění sestavit. Týká se to jak rozsahu rizik, tak pojistných částek i doplňkových služeb. Zkrátka nemáme šuplíky, do kterých bychom klienty chtěli nacpat,“ říká Pavel Řehák, předseda představenstva DIRECT pojišťovny. 

Zdroj: Tisková zpráva Direct pojišťovna

Jeden komentář: “Direct pojišťovna rozjíždí autopojištění”

  1. Tereza napsal:

    Mně osobně se nejvíce osvědčil srovnávač povinného ručení http://www.srov­navacpovinneho­ruceni.com/
    Vždycky přes něj najdu nejlevnější povinné ručení a každý rok na tom ušetřím dost peněz :-)
    Papa Terka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.