Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

Další banka spustila Apple Pay

Banky 18.07.2019 | 13:20 0 Komentářů

UniCredit Bank rozšířila řady bank, které umožňují platby pomocí chytrých mobilů, hodinek atd. od společnosti Apple. Debetní karty Mastercard UniCredit Bank si tak můžete nahrát do digitální peněženky (Wallet) některého z chytrých zařízení Apple. Díky NFC technologii jimi pak lze platit.

Podle průzkumu UniCredit Bank 40 procent Čechů potvrdilo, že chce, nebo již využívá služeb Apple Pay nebo jinou mobilní platební a digitální peněženku.

Klienti mohou s Apple Pay bezkontaktně platit v obchodech, na internetu i vybírat hotovost z bankomatů s bezkontaktní technologií.

Zavedení Apple Pay je dalším krokem k posílení našeho dlouhodobého vztahu s klienty, říká Tomáš Drábek, člen představenstva a ředitel retailového a privátního bankovnictví UniCredit Bank. „Přes 40 % Čechů s sebou běžně nosí 2 a více platebních karet. Díky Apple Pay odpadá hledání plastové karty v peněžence nebo přepisování údajů z karty při placení na internetu. Jednoduše stačí při placení použít chytrý telefon nebo hodinky, které jsou vždy po ruce,“ dodává Tomáš Drábek.

Zdroj: Tisková zpráva UniCredit Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.