Neděle 29. listopadu. Svátek má Zina.

Členy vrcholového managamentu SIRIUS Finance je Michal Oppl a Karel Matoušek

Lídrem poradenské sítě SIRIUS Finance se stal Michal Oppl. Karel Matoušek povede obchodní a produktovou strategii. Oba zkušení manažeři  budou rozvíjet strategii zaměřenou na dlouhodobou spolupráci s poradci schopnými poskytovat klientům kvalitní a profesionální služby.

Přestože věříme v sílu technologií, víme, že není nad šikovné a schopné lidi. Těm, kteří jsou s námi na jedné lodi, se proto pečlivě věnujeme,“ uvádí lídr poradenské sítě SIRIUS Finance Michal Oppl. Oppl v posledních deseti letech budoval, rozvíjel a řídil obchodní síť Partners Financial Services čítající více než 1700 finančních zprostředkovatelů.

Karel Maroušek, pracuje s unikátním akciovým programem. „Každý, kdo svojí dobře odvedenou prací pomáhá SIRIU růst, si zaslouží firmu také spoluvlastnit. Pro manažery a poradce je proto celkem vyhrazeno 65 % akcií,“ říká Maroušek, který od začátku sám patří mezi spolumajitele firmy. „Čím více budou lidé v SIRIU osobně zainteresováni na dobrých výsledcích, tím lepší služby dostanou naši klienti. Jedině spokojený klient je totiž cestou k tomu, aby se nám dlouhodobě dařilo,“ popisuje strategii Maroušek.

Zdroj: Tisková zpráva SIRIUS Finance

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.